Gde ste služili vojsku

Čugi

Zaslužan član
Učlanjen(a)
15 Avg 2007
Poruka
2.117
Lokacija
Nova Pazova
Šošara mi sa onom slikom dade ideju za ovu temu...pa da počnemo

Bela Crkva, Mart 01/02, Vozač-desetar-instruktor, zadnja klasa od 12 meseci :osmeh:
 
VRSAC decembar 2002-2003 tenkista desetar instruktor posle prekomande na prijavnici do kraja
 
Jesi išao u "Kamenolom" da gađanje? Mi iz BC morali tamo ići, a u podrumu Vršačke pivare ne moram ni da pitam da li si bio :haha: :ppozdrav:
 
Požarevac 78/79 izvidjac-diverznat. Kasarna Veljko Dugosevic.Zadnja klasa koja je u Jugi sluzila 15 miseci
 
da tamo smo i mi isli i to pesaka a u pivnicu redovni gosti bili svakom prilikom izlazkom u grad
 
klasa decembar 94/95. Prva tri meseca Bela Crkva, a ostalo u generalštabu kao vozač generala Aleksandra Dimitrijevića NUBG VJ
 
Brundalo secas se Cacalice i Tulbe.
Ja sam bio u Trebinju.Oj Trebinje, Trebinje, kad me ponovo vidis, j... me
 
Drago mi je da sam inicijator ove teme. :cao:
I ja sam ovako slicno gledao preko zice.

Nis 02/03 junska klasa vezista.Prekomanda u Sid na karaulu(pored vasarista) i u centrali vecito do 0.
Zadnja klasa koja je sluzila Vojsku Jugoslavije komplet.


Ej bre ovde sve dese samo ja prasinar.
 
Sombor,Tuzla septembar 86,aviomehanicar izvidjacka mlazna eskadrila vp 1851
 
vla je napisao(la):
Brundalo secas se Cacalice i Tulbe.
Ja sam bio u Trebinju.Oj Trebinje, Trebinje, kad me ponovo vidis, j... me
e moj vla i ja san bija u Bileci i znan tu pismu he he. Znan i onu Sto me majka rodi propalicu da trcim uz Čačalicu.
Nego vidis li ti koliko gustera oko nas? Frrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr fazani
 
A mene me bilo čudno što dosad niko nije pokrenuo ovu temu, jer koliko vidim žene su definitivno digle ruke od ovog foruma...

Sombor, Velika Gorica, Zagreb, Petrovaradin... 91/92.
Imao sam "sreću" pa sam još dobio i produžetak 12+3 meseca.
Telegrafista i teleprinterista.

E vala kada su me nakon toga zvali na vojne vežbe više nisam bio "dobar vojnik", jer je vojska definitivno nikom potrebna i sama sebi dovoljna organizacija.
 
nikt je napisao(la):
Ријека(Трсат) 76/77 ух,ух.. кад је то било.
a mator li si he he :haha:. ja san mislija da san ja ali brale zeznija me ti :ppozdrav:
 
branko je napisao(la):
A mene me bilo čudno što dosad niko nije pokrenuo ovu temu, jer koliko vidim žene su definitivno digle ruke od ovog foruma...

Sombor, Velika Gorica, Zagreb, Petrovaradin... 91/92.
Imao sam "sreću" pa sam još dobio i produžetak 12+3 meseca.
Telegrafista i teleprinterista.

E vala kada su me nakon toga zvali na vojne vežbe više nisam bio "dobar vojnik", jer je vojska definitivno nikom potrebna i sama sebi dovoljna organizacija.
pa sta ne rece kolega telegrafista. doduse ja san to naucija u skoli ali he he :ppozdrav:
Inace :D :D za gornji post koga vise zanima uniforma. To je vec prevazidjeno. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh