Inovacije na IMT traktorima

Скини апп са гугл продавнице аз мерење јачине звука, ап упореди буку једног и другог трактора на тај начин...па нам постави овде разлику....иначе свака част на трактору, мада мени се не свиђа то што еј црн, требао си садржати његову изворну сиву боју.....
koji mu je ral? :ppozdrav:
 
Bećarina pusta
Taj traktor kada bi otišao nedaj bože sam u rikverc prešao bi bosut a nebi ni potonuo i čas posla se nađe u ulici Jo.... Ko..... ,kod brata. Šalu na stranu daleko bilo: odrađen posao extra . Jel to traktor kupljen kod mene u selu ?:ppozdrav:
 
Скини апп са гугл продавнице аз мерење јачине звука, ап упореди буку једног и другог трактора на тај начин...па нам постави овде разлику....иначе свака част на трактору, мада мени се не свиђа то што еј црн, требао си садржати његову изворну сиву боју.....
Merenja su sledeća...
Claas u radu - 67 db
577 standard u 5. na 2000 obrt - 80 db
577 restyle isto u 5. na 2000 obr - 70 db

Sve je mereno aplikacijom sound meter...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Ja juče na njivi probao da izmerim buku. Skinuo jednu aplikaciju na 2000 obrtaja u radu pokaza mi 83. Jes da malo pevaju reduktori al reko nemoguće i na leru pokazuje 70 i nešto. Skinem drugu aplikaciju i gas ono meri 75, skinem treću ona mi traži da se prvo kalibriše prema nekom drugom uredjaju. Ma marš bre, pojačam muziku i teraj dalje.

Izgleda da to meri od telefona do telefona a i aplikacije nisu baždarene ali dobro je za uporedjivanje ovako šta je i za koliko bučnije od čega
 
Evo po bokiboletovoj zelji malo dosadašnjih zapažanja...
Traktor je stigao 7. Aprila i do sada ima nekih 100-tinak radnih sati. U špartanju se pokazao odlično, u prskanju odlično, u bacanju veštaka odlično, ručice sve lepo rade, uključivanje kardana odlično... Temperatura vode je bila nejveća 70 stepeni i to u špartanju... Što se tiče klime, kada je stigao i posle dva dana rada crkao ventilator u kabini ali je.eš ga to je cena polovnog dela, može da traje dva dana a može i dve godine... Uzeo drugi i milina, klima radi odlično. Što se tiče grejanja, jednu noć smo prskali do 4 sata ujutru i bogami bilo sveze noću. Upalio grejanje, posle 30 sekundi ne možeš više sedeti unutra... Dakle, klima radi odlično, grejanje još bolje... Ništa nije odpalo, ništa se nije sjebalo, iskrivilo... Jedino šta se desilo je to da kablovi koji idu uz stub kabine su lepljeni za stub, pa kad stoji malo duže na suncu lepak popusti pa oće da vise, ali to smo lako sanirali... Ne znam šta bi još napisao, ako nekog nešto interesuje neka pita...


Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
E i još nešto... Bio mi majstor Ivan pre neki dan, bio u prolazu pa svratio... Kaže trenutno mu je u radionici sve na stand by zbog sezonskih radova. Interesuje me kako će ispasti brena na kraju... Kaže jbrtka će nas obaveštavati...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Evo inovacija u akciji...
https://youtu.be/l83HPz_NLEc
f425d363bb746c604b941b45968ec790.jpg
963b6293a976cf6e7852255810036ce0.jpg


Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Hteo bih na imt da stavim hidro volan, jel ima negde gotov paket, ili mi jeftinije sam da pravim. Naletio sam na neki orbitrol ali je kao zupcasta pumpa, neznam jel bi moglo tako nesto upotrebiti? Ima isto 4 creva, samo je mnogo manji.
 
Lako je na 577,nov orbitrol u lifamu oko 14000 klip kod rusa 40 era pumpa od auta 20, napravis nosače i toje to radio sam ja sam na 560 toje isto.Ima kod igora cigana jedan 560 sa hidrovolanom ispred kuce rastavlljen.vidi sanjim moza dase dogovoris pa samo prebaci delove
 
Nazad
Vrh