Inovacije na IMT traktorima

Kakva mi je to rucka,ili kugla, sta vec,na vrhu kontrolne table?
 
Moze da prica ko sta hoce, traktor je babaroga.
Uporedite samo slike od pre i sad, definitivno po meni nije puno novca, ulozeno-dobijeno. Ipak, bilo je tu posla, svako ko je radio neke prepravke, zna kakav je to sexs.
Mixer druze, trenutno imas najbolju sedmicu u Srbiji, zelim ti da te sluzi masina dok si ziv

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Hvala svima! Stepenik bi godio još jedan, to ste u pravu, ali gledali smo da ostanemo u gabaritima točkova...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Juče sam ovaj traktor video kod Titela oko 3 sata popodne,prvo sam pomislio iz daleka da je neki nov turski ili kineski kad smo se mimoišli sve mi bilo jasno:osmeh:.Lepo je sredjen.
 
Mixeru odlicno odradjeno, mozes na sajam a mozes i dane otvorenih vrata da napravis. :osmeh:

Jedno ovako uopsteno pitanje da li majstor prepravlja tipa odveze mu se 560/577 tu npr 90-to godiste i samo obicnu kabinu da odigne od menjaca i prepravi sta se mora, hauba i ostalo da ostane po starom ?
 
I znaci dobio si traktor 75_80ks za mozda 8-9000e I'ma klimu dobar volan l dobar hidraulik moze da ga opravi bilo ko , kabina u full-u
I ljudima se to ne svidja!!!!
Bolje bi da uzmu kinesko DJUBRE za 20 000e I da oci uzbijaju
Drugar se jedva resio KINEZA 454 za 5600e a ima oko 1200h nikom ne treba a platio ga novog oko 11000

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Mixeru odlicno odradjeno, mozes na sajam a mozes i dane otvorenih vrata da napravis. :osmeh:

Jedno ovako uopsteno pitanje da li majstor prepravlja tipa odveze mu se 560/577 tu npr 90-to godiste i samo obicnu kabinu da odigne od menjaca i prepravi sta se mora, hauba i ostalo da ostane po starom ?
Kod Ivana sve može...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Mikser kakvo je stanje sa sviranjem menjaca sada?ja sam bio zagrejan za 577,ali kada sam seo u par komada i provozao malo-tek onda sam skontao da je rakovica 65 poprilicno tih traktor(iako naravno u vecini stvari ne moze da parira 577)
 
Buka je svedena na minimum... Ovako na prvu ruku bih rekao da je buka za nijansu veća nego u Claas-u...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Jučer staviti dupli zadnji točkovi.

qzhiqx.jpg
[/IMG]
2zf1moz.jpg
[/IMG]

Sutra kreće zatvaranje brazde.
 
Скини апп са гугл продавнице аз мерење јачине звука, ап упореди буку једног и другог трактора на тај начин...па нам постави овде разлику....иначе свака част на трактору, мада мени се не свиђа то што еј црн, требао си садржати његову изворну сиву боју.....
 
Nazad
Vrh