Inovacije na IMT traktorima

9sz5a0.jpg
[/IMG]
 
A zasto prednja poteznica takva kad je imt izvedba daleko bolje i kvalitetnije resenje? Da ne pricamo o mogucnostima dodavanja tegova.
 
Mislim da ce jos jedno 30% lepse izgledati kad dodju nalepnice i stakla...

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока
 
Stigla juce , 48w 1300 din . ljudi moji to je bolesno kako sija. Jace nego xenon u faru od kola. Ovo gde se vidi svetlo slikano je sa 50 metara daljine. Oci bole ne moze se gledati.
Uperio sam i prema dvoristu ali mobilni ne moze da pokupi dobro sliku . uzivo je mnogo jace.
Narucujem jos par komada :) noc ima da bude dan
a65d89760266fa093af7a43c63709efb.jpg
10437d36c3a6f7b24934827c945f61b0.jpg
42c6e6cec8df68ad164d68024ad7a707.jpg


Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Da li ima neka caka,da ne zuji radio,kad su ova svetla upaljena.znam za 1traktor,koji ima led osvetljenje,i nema sanse da upali radio.isto ja u radionici,imam led panele,i isto zuji.
 
Ma jok ,narucio sa kupujem prodajem sajta.
Nisam probao jel zuji radio. Probacu pa javim
Nisi probao prigusnicu staviti na radio ?
Dok sam vozio ladu kako dam gas tako radio cvileo. Stavio prigusnicu i nestalo sve

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Da li ima neka caka,da ne zuji radio,kad su ova svetla upaljena.znam za 1traktor,koji ima led osvetljenje,i nema sanse da upali radio.isto ja u radionici,imam led panele,i isto zuji.
Takodje mehanicar ima taj problem u radionici. Stavio led diode da osvetljavaju radni sto i cim se ukljuce pocne da zuji zvucnik od radia. Probao sam sa RSO filterom postavljenim pre transformatora (taj uredjaj ima u ves masinama bas zbog takvih smetnji) ali ne pomaze.
 
Takodje mehanicar ima taj problem u radionici. Stavio led diode da osvetljavaju radni sto i cim se ukljuce pocne da zuji zvucnik od radia. Probao sam sa RSO filterom postavljenim pre transformatora (taj uredjaj ima u ves masinama bas zbog takvih smetnji) ali ne pomaze.

Dali je stavio samo led diode i polemio ih ili je stavio neke farove ili lampe ?
 
Nazad
Vrh