Inovacije na IMT traktorima

Ja sam ramizljao da na 560 uradim menjac sa strane, ima li neko slike koje to vec radio i jeli rucicu proveo sa leve ili desne strane sedista ?
 
Kači slike u manjoj rezoluciji pa koga zanima taj će otvarati i gledati slike. Ujedno neće smetati za otvaranje stranice onima koji imaju sporiji net.
 
Izvinjavam se svim clanovima za ovoliko zakasnjenje.
Evo rucno ukljucivanje blokade
new-folder-5-043.jpg
A evo i noznog gasa.U pitanju je traktor IMT 539
new-folder-5-044.jpg
Ima jos,da nastavim?
 
evo nekih slika,koje sam obecao...
fotografija0196.jpg
1g1xk4.jpg
3534mec.jpg


- - - - - - - - - -

jtnfhe.jpg
[/IMG]
nqzh3o.jpg
[/IMG]

- - - - - - - - - -

Staje gde su komentari ima li neko bolju ideju da se nesto izmeni dogradi.Stvarno svaki komentar bi koristio kako meni tako svakom ko bi radio nesto ovako.Ja sledece sta cu raditi je prednja vuca i licno mislim da je ovaj traktor sto zbog tezine na prednjim tockovima izmisljen da postane duplak.Licno sam video na imt 539 tip odradio prednju vucu i za prolaznu ocenu je.Nije mi se svidelo sto ju zadnje gume stavio od rakovice i igubuo na snagu motora.I pored svega sto je odradio sa istim teretom[imt prikolica puna peska]u reci je ostavio rakovicu
 
Daj slike tog 539 sa prednjom vučom!!!!!!!
Uh to ce biti malo teze ovaj sto je radio je 4 sela dalje od mene pa kad i ako se setim uslikacu i naravno postavicu, nista ne obecavam sto posto,ako bude bice.Evo upravo san kontaktirao ortaka sto je bio samnom on je snimao i kreten izbrisao
 
@Simic, jel mozes da slikas malo bolje resenje noznog gasa na 539,ako ti nije tesko bar dve slike vise,da mi bude jasnije. Hvala unapred.
 
@Simic, jel mozes da slikas malo bolje resenje noznog gasa na 539,ako ti nije tesko bar dve slike vise,da mi bude jasnije. Hvala unapred.
Ocigledno da si se postar malo presao sto se tice noznog gasa 539 jel ja nisam pisao na toj temi ama bas nista.Sto se tice deferencijla nisam siguran od cega je a prenos je uzet na izlazno vratilo [iza gde se kaci kardan]i zapazio sam da je ona rucica sa leve strane[gde se ukljucuje vratilo] bila u gornjem polozaj
 
Poslednja izmena:
Ako uzima pogon od zadnjeg vratila i ide ispod traktora to je preterano nisko,Imt 539 malo malo pa nasedne na kuku,jos kad bi isao i kardan ispod. :
 
cira92 ne citas sta sam napisao a napisano je da su zadnji pneumatici 14*9*28 a prednji su po mom misljenju 7,50*16 i jos jednom podvlacim da sam sve ovo video vizuelno i na osnovu toga i pisem.Evo kod nas i kise pa cu naci malo slobodnog vremena da uslikam sve detalje pa tako ce svaki komentar biti na mestu.

- - - - - - - - - -

cira92 ne citas sta sam napisao a napisano je da su zadnji pneumatici 14*9*28 a prednji su po mom misljenju 7,50*16 i jos jednom podvlacim da sam sve ovo video vizuelno i na osnovu toga i pisem.Evo kod nas i kise pa cu naci malo slobodnog vremena da uslikam sve detalje pa tako ce svaki komentar biti na mestu.
 
Simic moja greska,mislio sam na clana cveju po. Verovatno sam bio umoran dok sam citao i gledao pa pogresio.
 
cira92 ne citas sta sam napisao a napisano je da su zadnji pneumatici 14*9*28 a prednji su po mom misljenju 7,50*16 i jos jednom podvlacim da sam sve ovo video vizuelno i na osnovu toga i pisem.Evo kod nas i kise pa cu naci malo slobodnog vremena da uslikam sve detalje pa tako ce svaki komentar biti na mestu.

- - - - - - - - - -

Imt 539 sa gumama 14-9-28?? Ja mislim da mu je tesko samo te gume da pokrene a kamoli da jos nesto povuce sa prednjom vucom... To je moje misljenje mozda gresim.. Nisam obratio paznju sta si napisao za gume koje su zadnje pa sam zato pomislio da je kardan pre nizak ali i ovako neznam koliko je dobio na visini??
 
Cira92 kolega sa posla je iz sela u kojem je 539 i on kaze da su zadnje gume 16*9*28 .Veruj da ferdja ima snage i da je isao u reku pe vodi sa punom prikolicom peska,to sam ja licno video.Cim dobijem slobodno vreme bice fotografisan i postavicu na forum.
 
Voleo bi da vidim kako je uradjen prednji most me naj vise zanima od cega je... Cekam slike hehe :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh