Inovacije na IMT traktorima

treba ti samo krovni spojler, slik pneimatici i menjač na volanu :ppozdrav:i pravac HUNGARORING :ppozdrav:
 
pa šta ću kad je to imt moraš ga usavršavati inače pukoše ledja.ma kakav hungaro poludim sa ovim sporim kad treba dva kilometra da predjem asfaltom.inače je za zemljane puteve milina mali gas treća i pliva
 
Evo šta planira član Pavel K da ugradi na rodu


34xj2vm.jpg


- - - - - - - - - -

353e0.jpg
 
A sta ce mu ovo biti?kao neki teg ili kutija za sve i svašta ili mozda planira neku prihranu kukuruza?
ja sam baš za vikend merkao ovakvu moju kutiju stoji 20ak godina ne koristi se a smislio sam da napravim hranilicu za svinje od nje.nije traktor ali jeste IMT hranilica.mislim da ce biti odlično
 
A sta ce mu ovo biti?kao neki teg ili kutija za sve i svašta ili mozda planira neku prihranu kukuruza?
ja sam baš za vikend merkao ovakvu moju kutiju stoji 20ak godina ne koristi se a smislio sam da napravim hranilicu za svinje od nje.nije traktor ali jeste IMT hranilica.mislim da ce biti odlično
Šta planira Pavel videćemo kad bude gotovo, nadamo se i nekih slika
 
ih bre pa sto nas drziš u neizvesnosti.
veljo stavio bih ja ali toga kod nas nema ni za lek.jedino kad budem isao u palanku na vašar da nadjem,neznam da li se nutovi pasuju.mada i ovako sad odlično radi posao
 
ja sam baš za vikend merkao ovakvu moju kutiju stoji 20ak godina ne koristi se a smislio sam da napravim hranilicu za svinje od nje.

Bolje ti je razmisli o tome da napraviš depozitor mineralnih đubriva za voćnjak od toga.
Razmisli, svideće ti se ideja garant
 
pa nije loša ideja u svakom slučaju.imam i 4 komada onih ulagača original,novi ne korišćeni. neznam samo gde mi je onaj točak nigde ga nema.ali nekako sam navikao da i po voću razbacim ciklonom pa zatanjiram i lepo se to rasporedi na celu površinu.
moze svašta da bude na kraju ali ne bih da gude ostavim gladne ni sekund::000::.ipak bi to bila original IMT hranilica
 
Interesuje me vase misljenje, jos bolje ako je neko radio, kako da preradim instrument tablu na 577, zbog velikih vibracija nemogu instrumenti da izdrze pola sezone.
moglo bi vise varijanti da se odradi, al neznam koja ce dati efekat?
 
Ako imaš noviji tip traktora, koji ima kabinu na gumama, lepo iseci komplet celu tablu, i pričvrsti je na samu kabinu, to ti je najbolje rešenje :ppozdrav:.
 
Ima i za to rešenja. Ne znam zašto,ali satovi dosta dobro podnose vibracije ako ih namontiraš sa strane na instrument tablu. Verovatno su vibracije za mrvu manje... Nosač bombine od zastave se postavi sa strane table i on je ko izmišljen za ulogu držača sata.
 
Nazad
Vrh