Inovacije na IMT traktorima

mislis na kompresor od traktora povezivati ili? po meni mozda bolje uzeti mali kompresor na struju ubaciti ga negde iza sedista pa njega povezati, mislim da je i brze i efikasnije...

Jeste da nije u IMT traktoru, al' bar kao ideja... Mali električni kompresor je sasvim dovoljan za pneumatsko sedište.


 
Hvala vam.
Planirao sam neke modifikacije na traktoru, sad videcemo sta i kako, tanak sam sa vremenom to me nejvise muci.
Ubaceno kamionsko sediste ostalo jos da se poveze vazdusna instalacija.
96fb5c2d7adf8f7273c0be1715f79047.jpg


Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
Dal nece biti visoko kad se naduva
sto se tice rucica, najbolje je skinuti deo sa rucicama, podici ga na dostupnije mesto pa povezati polugicama dole sa komandama na ploci
 
Dal nece biti visoko kad se naduva
sto se tice rucica, najbolje je skinuti deo sa rucicama, podici ga na dostupnije mesto pa povezati polugicama dole sa komandama na ploci
Hoce, zato i razmisljam o ovim prepravkama. Ili cu spustiti sediste direktno na plocu hidraulika.
Sto se tice sedenja nije visoko ali problem komande...
Zasto mislite da je bolji kompresor zasebno, u boci imam uvek pritidak 4- 5 bara. Jedino kad se upali traktor nece moci odmah da se naduva...
Hvala svima

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Meni se cini kad se naduva da ce volan biti blizu nogu
na fb je Mihal Balaz stavljao slike podignutih komandi hidraulika, lepo je to izveo, verujem da ce ti izaci u susret i poslati slike da vidis
 
Meni se cini kad se naduva da ce volan biti blizu nogu
na fb je Mihal Balaz stavljao slike podignutih komandi hidraulika, lepo je to izveo, verujem da ce ti izaci u susret i poslati slike da vidis
Tako je, zato bi mi mozda pasovao onaj volan kao kod kolege Pesuta, ili da nadjem polovan od torpeda

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Ivanov prepoznatljivi stil
Svaka čast
Ali meni stvarno taj FIAT ima onu lepu original liniju auspuh nagnut napred maska nagnuta napred bas bude moćan NAKOSTREŠEN

Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
 
Ivanov prepoznatljivi stil
Svaka čast
Ali meni stvarno taj FIAT ima onu lepu original liniju auspuh nagnut napred maska nagnuta napred bas bude moćan NAKOSTREŠEN

Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora

Ovaj je stigao samo sa izguzvanom kabinom,bez haube
Montoy,mislim da je imt davno otisao,nisam ga uslikao,videct ako ivan ima slike.
 
Za takve stvari služi atest a kad tad ga čeka nakon prepravki.
Kod nas gledaju pločice na kabinama ako ju nema problem.
Arnjeve kojekakve su poskidali i stavljali atestirane.
Kad kabinu jednom upišu nema više da će bez nje .
A vozilo se 10 godina došlo preko noći.
Europski zakoni.
 
Nazad
Vrh