Inovacije na IMT traktorima

Ljudi sta vam je, pa niste deca, man'te se rasprave, opustite se malo

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Ja neznam kakvo je to ponašanje samo sam rekao da čovjek nije htio napraviti posao a ni prvi ni zadnji.
 
Videćemo u subotu. Inače on je registrovan treba samo tehnički....

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Nisam se čuo sa Ivanom od letos. I mene interesuje kakvo je stanje sa brenom... Valjda će jbrtka ići skoro u obilazak i podneti izveštaj...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Dali ovde spada ovo pitanje ? Ipak je to neka inovacija :osmeh: . Kolko bi koštalo prepravka 533 sa jednostepenog na dvostepeno kvačilo , dali se to isplati raditi ?
 
O druže baš ti tenkju. Trudim se nego sve sam ne postižem. Ostalo još tu ventilaciju da odradim sve je spremno nego nikako da se rešim. Zato sam i izbacio akumulator na njegovo mesto da dodje radijator i ventilator. I naravno na kraju jedno dobro farbanje. Felne sive, mašina i kabina crno, hauba krov i krila crveno i to je to.
Možda zimus podignem komande hidraulika ako završim radionicu pre zime
 
Svaka cast kolega. Vidi se da je ulozeno mnogo truda i rada. Jos mu grunes s44 ima da ide kao siflon

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Svidja mi se kako biju led-ovi,moram ja da nabavim te prangije za neku masinu,koliko su ovi imali w i cena? inace sto jace to bolje ako se zenska ne skine i namaze uljem da dobije ten slaba su svetla.
 
A ovo je led ne može da se sunča.
Piše ispod videa napred su 4x27w a pozadi 2x48
Moja preporuka je da je bolje više komada slabijih nego par jačih jer može lepše da se usmere gde treba i da se pale u paru po potrebi
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh