Inovacije na IMT traktorima

Od kompa. Trenutno dve kamere ali msm da može više,12/220 pretvarac..... Da koristi se za nazad ali možeš gde hoćeš. Btw nije moj mtz.
 
Jel samo limarija ulazi u cenu ili jos nesto?

Par stranica u nazad stoji ovaj post... :ppozdrav:


Nova kabina (odvojena od menjača i diferencijala)
Nova hauba (spuštena)
Usis i izduv na stranu uz stubove kabine
Novi rezervoar za naftu sa strane ispod kabine
Sa druge strane kabine kutija za alat i akumulator
Komplet farbanje
Komplet nova instalacija sa farovima i lampama
Izmeštanje menjača na stranu
Promena volana za manji prečnik
Novi satovi
Ugradnja klime
Ugradnja radio uredjaja sa zvučnicima
Novo sedište

Ne znam da li sam još nešto zaboravio... :ppozdrav:

Evo da dodam na spisak i prebacivanje papučica kvačila, kočnice da idu iz komandne table a ne iz poda kako je bilo pre... i još razne sitnice...
 
Od kompa. Trenutno dve kamere ali msm da može više,12/220 pretvarac..... Da koristi se za nazad ali možeš gde hoćeš. Btw nije moj mtz.

Ja sam bas pre neki dan gledao sta moze da se napravi u traktoru da sluzi i za kameru i za jos stosta. Nasao sam 2 relativno jeftine i jednostavne opcije, multimediju koja ima recimo android operativni sistem i moze da se poveze sa telefonom lako i plejeri koji se koriste za razonodu putnika u kolima. Jos se razmisljam sta i kako cu uraditi ako kane koji dinar viska i nenadano.
 
Gde dolazi ručica menjača i reduktora

Ručica menjača dolazi sa desne strane kao na slici...

2rejm2f.jpg
[/IMG]

A kad se malo zadubiš u sliku videćeč da pored sedišta iz poda izlazi jedna ručica, to ti je reduktor... :ppozdrav:
 
Jedina zamerka po meni je što na deo ispod sedišta nije stavljena guma umesto itisona? Lakše je za održavanje, ovako će tu biti leglo prašine.
 
Kako se uključuje kardan

Ručice sa leva na desno - 1. Podizanje-spuštanje poluga
2. Fina regulacija
3. Uključivanje-isključivanje kardana
20180114-095629.jpg
[/IMG]

mixer87kac Sedmica bi trebala biti spremna za proleće, za setvu ?

Trebala bi biti sad za prehranu žita oko 15 februara. U prolećnu setvu ide drugi 577 zbog ojačane hidraulike...

- - - - - - - - - -

Jedina zamerka po meni je što na deo ispod sedišta nije stavljena guma umesto itisona? Lakše je za održavanje, ovako će tu biti leglo prašine.

Leglo prašine neće biti jer je kabina zadihtovana maximalno. Ne kažem da je neće biti u opšte, ali održavanje te kabine će sad biti kao kod claasa, spolja mašina, unutra vlažna krpa i usisivač. Na drugim imt-ovima je pranje išlo kompletno mašinom i spolja i iznutra...
 
A kako kad se pomesaju brzine? Sad ne moze tako lako da se resi problem posto je kabina odvojena.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
jbrtka, kako se zove ovaj materijal ispod sedišta na fotografiji što je mixer postavio? Čini mi se da nije guma?
 
Ručica menjača dolazi sa desne strane kao na slici...

2rejm2f.jpg
[/IMG]

A kad se malo zadubiš u sliku videćeč da pored sedišta iz poda izlazi jedna ručica, to ti je reduktor... :ppozdrav:
Svaka cast za majstore!
Jel ostaje isti raspored brzina ili?

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Sve ostaje isto samo pomereno u stranu, ustvari da se ispravim, samo raspored brzina ostaje isti sve ostalo se menja... Vozio sam ovaj traktor sa slike, i mogu reći da IMT takav menjač nikad nije imao. Ide kao u kolima, oseti se onako kao neki blagi otpor kao kad povučeš ručicu u stranu a ona se sama vrati u sredinu... I sam ulazak ručice u brzinu je mnogo lakši i mekši... Ne znam kako bi to opisao drugačije... Voziš ceo život imt-a i onda sedneš u ovakav imt i raspametiš se...
 
Nazad
Vrh