Zabava, smešne slike, video i ostalo...5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad mačka ima loš dan

1329331668_the_cat_in_a_drawer.gif
 
Dodje Bosanac iz Bosne u Srbiju i setajuci se gradom vidi u izlogu harmoniku i pita prodavca da li je na prodaju, a prodavac odgovara: "Ne prodajemo Bosancima."
Dodje Bosanac drugi da u radnju, sad preobucen u Kineza i pita da li je na prodaju, a prodavac odgovara: "Ne prodajemo Bosancima."
Dodje Bosanac treci da u radnju, sad preobucen u Crnca i pita da li je na prodaju, a prodavac odgovara: "Ne prodajemo Bosancima."
Bosanac se zacudi kako zna i upita ga: "Je li bre, kako ti znas ko sam ja?", a prodavac odgovara: "Pa zato sto to nije harmonika nego radijator!"
 
Taj sam vic čuo dok sam bio mali , prije tridesetak godina , naravno od rodjaka iz Srbije . Znalo se : Slovenci pametni , Bosanci glupi , Crnogorci lenji , Hrvati previše kulturni al smotani . Za Srbijance nije bilo viceva jer su gurnuli svoje predstavnike cigane , al slične su tu vrline.
 
Ima i za Srbijance ali po regionima...
Macvani i Pirocanci skrtice ,Lale flegmatici ,Sremci svadjalice itd....
 
Da,da , kad je Piroćanac pito sina šta ćeš da ti kupim za deseti rodjendan ,da je veliko a da nije skupo , a ovaj reko lubenicu . Kasnije ga pito za osamnaesti rodjendan šta ćeš sad , a sin rekao pivo . : "Pa gdje ćeš pivo na lubenicu ?"
 
Ah neznaš ti to da preneseš na čist južnjački leskovacčki :haha:

kaže "a bre sine, pa ne ide pivo posle lubenče"
 
Poslednja izmena od urednika:
Дошао Босанац у Амстердам у јавну кућу.И каже оним дамама:
- Молим вас, једно пушење.
Каже дама:
- Господине, имате од 50 марака до 500 марака.
Каже Босанац:
- 500 марака имам ја пара!
Одједном 5 женских око њега.Па га баце у купатило, па га баце у сауну, па га баце на масажу, па га положе на кревет, па му подигну алатку, па полију алатку шлагом, па полију пудингом, па ставе јагоду на врх.А он разгрну рукама оних 5 женских и рече им:
- Нека ја ћу.
 
A varaš se ,znaš li ti šta radi Vlah kada nema šta da ukrade :sta: baci svoj šešir pa ga uzima tako da ga niko ne primeti ( simulira krađu )
 
@KishRobert ma ima naravno :)

A znate li ovaj:

Stoji Lala go, kao od majke rođen pred ogledalom, i govori:
- U majčino, al’ sam deb’o, pa vidi ovu stomačinu… Pa i nekako sam mali. A i ostario sam. Ta baš sam ružan… Ta Soso, kaži nešto da ne padnem u depresiju!?
- Imaš dobar vid!
 
Taj sam vic čuo dok sam bio mali , prije tridesetak godina , naravno od rodjaka iz Srbije . Znalo se : Slovenci pametni , Bosanci glupi , Crnogorci lenji , Hrvati previše kulturni al smotani . Za Srbijance nije bilo viceva jer su gurnuli svoje predstavnike cigane , al slične su tu vrline.
Ovo je notorna ne istina ima onaj
oce srbi da postanu glupi i odluce da sagrade most na livadi ,idu Mujo i Haso i rece jedan "Vidi Haso postali i srbi glupi sagradili most na livadi ",a Haso ce na to "cuti Mujo nasi vec pecaju".
 
-Umro Ciga i sada posle sahrane sve nesto kum govori ciganki: " 'Ajde kumo malo da se utesimo.."
-Ciganka njemu: "Nemoj bre, ce nas vidi neko!"
-Kum:(posle pola sata)" 'Ade kumo malo da se utesimo.."
-Ciganka: "Nemoj bre budalo, ce nas vidi neko!"
-Kum(posle pola sata)" 'Ajde kumo malo da se utesimo.."
-Ciganka:(vec popustila) "Dobro, dobro, 'ajde, al' samo polako, tiho i zalosno."

- - - - - - - - - -

Bas se uvijek sva sprdnja mora praviti na racun Bosanaca?
Pa tako kaze vic i izvinjavam se ako vam smeta.
 
Poslednja izmena:
Zove ciga hitnu pomoć... - 'Halo, da li je to hitna' .. ?
-''Jeste, kažite šta se dešava'', odgovori dežurni lekar...
-''Auu muka kume muka, ovaj mali naš,mali naj manji progu'tao kurton''..
Skoči lekar, pozva sestru i vozača, svi u žurbi taman da izađu na vrata, ali opet zvoni telefon. Javi se doktor, kad ono ponovo ciga.
- '' Sam'o da vam kažem da mno'g ne žurite, našli smo rezervni''...

:haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh