Zabava, smešne slike, video i ostalo...5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Aj da ga poslušam...
Eve, dođe i leto...i taman poče se mislim dal da dizam kredit, dal da prodavam nešto od tatkovo imanje... il od ženine džopke, na Limundo, pa da idem na more, jebemliga...kad ono – pojavi se na televizor onaj što svaki dan po stoput izripuje iz njega i vika – ljudi, ne idite nigde, letujte u Srbiju! Tad ja momentalno zajeba da pravim fiinansijske konstrukcije i reko na ženu – da me zajebeš s more! Ima da letujemo dom, pa taman da svi iz naselje idev negde, ne gi **greška ič! Žena poče da vika, da rove, da kune, al se posle smiri, koje će jadna...I tako poče moje prvo, jedinstveno, takoreći dirigovano letovanje doma..
U cik zore, negde oko 10h, digo se i onako još dremljiv, odo u dvorište doma moga, da letujem...Raširi suncobran što ga kupi prošle godine na more (10 evra, zajeba me jedna debela tetka na brzinu,10 iljade strele gu probole! ) turi peškir za plažu na zelenu travu doma moga, među ružice (onomad gi oprska od vaške, sreća) i lego, prepusti se na sunčevi zraci da me milujev, jer za drugo milovanje odamna ne znajem...I taman se poče onako opuštam, maltene se raspilavi od lepotu, kad počeše neki mravi da me laziv... Ja gi prvo ignorisa, kobegim poče si puštam filmovi da me toj neka milina prožima, al nedugo zatim poče se ritam i s ruke i s noge uz milozvučne psovke koje su odjekivale bar do treću kuću od moju... taman nekako razjuri mravi i poče se opet opuštam i da maštam od ženske na plažu, od njihove sisice i dupiki, od ciku i vrisku, šljiskav se u plićak, sve u toplesi, igrav odbojku, sise letiv na tam naovam, a ja gi samo pratim s oči, levo, desno, ko Nole kad igra tenis, a u glavu mi se muti od nji, od vrućinu, od talasi... kad odjedamput oseti nešto mokro, vrućko na facu (neje toj što mislite) – posra mi se neka ptica ozgor, iz plavo vedro nebo, ma od nigde se stvori! A, ne poletela ga dabogda, ne najela se i ne posrala nikad! Cel život mi se na more nijedan galeb ne posra na glavu, a koje sad dožive dom? Da me neka gugutka zasira i kvari mi filing patriotskog letovanja? Ccc, koje sve čovek mora da trpi zbog patriotizam i nemanje... Ajde, obrisa se malko, šljisnu se po lice na česmu, orosi se malo po celo moje zmijsko telo i taman da opet legnem na onaj moj peškir, ete ti gu jedna baba iz komšiluk, diza glavu iznad kapiju i vika – a bre, komšijo, ne li te je sram da takoj razgaćen ideš ideš po obor? Deca te gledav, žene te tuđe gledav, imaš li oči, imaš li sram?.
I meni ti td momentalno pade mrak na oči. Ulete u kuću brzinom munje i reko na ženu: „ Džabe si rovala. Pakuj se, idemo na more!“ I tako se završi moje prvo (da se ne zaricam, al i poslednje) patriotsko letovanje doma, na zelenoj travi doma mog. Vučko, izvini al’ ne ga **greška da se borim s mravi i gugutke, a i sa šuntave babe. Ženu da ne spominjem. Dakle, odo ja na more, pa taman jeo glogonjke celu godinu, a ti kako oćeš
 
st_60.jpg
 
[video]https://www.facebook.com/playmenmusic/videos/vb.9636209092/10153172508029093/?type=2&theater[/video]
 
[video]https://www.facebook.com/playmenmusic/videos/vb.9636209092/10153172508029093/?type=2&theater[/video]

I sta je ovde zabavno i smesno, to sto neki kreten samara sve redom.:sta: Mozda ja nisam shvatio....

Evo sta su pametni ljudi uradili kretenu koji se parkirao na mestu za invalide:

 
Poslednja izmena:
Pita učiteljica Pericu:
– Perice, šta nam daje kokoška?
– Јаja.
– Bravo. I šta još?
– Јоš jaja.
– Dobro, a na čemu ti spavaš?
– Na krevetu.
– А šta ti je pod glavom?
– Ruke.
– Hmm… Da probamo drugačije.Na čemu spava tvoj otac?
– Na mami.
– А kad ti mama nije tu?
– Na komšinici.
– А kad nema komšinice?
– Тad’ nema ni tate.
– Jaooo… Ajmo ovako, na čemu spava tvoj deda?
– Na krevetu.
– I šta stavlja pod glavu?
– Јаstuk.
– Ako udarimo jastuk, šta dobijemo?
– Perut!
– А ako ga udarimo jače?
– Prašinu!
– А акo uzmeš nož i isečeš jastuk, šta dobiješ?
– Šamar od dede!
– Dobro, šamar, šta još?
– Paaa, perje.
– Еее, konačno! I znači, šta nam daje kokoška?
– Pa rekao sam Vam – jaja
:osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh