Zabava, smešne slike, video i ostalo...5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
a-ako-doplatite-jos-2.jpg
 
Oglas jedne Ličanke u potrazi za muškarcem...:
==============================

"Zovem se Zorka, imam 22 godine i živim u Ličkom Kurjaku. Ođe u nas nema muška ni za ljek, a kamoli za rađu i žemske potrebe. Usamljena sam i ovim putem bi ćela da mi se javi muškarac koji bi ćeo da živi na mome ličnom imanju od 8 jutara šume, pašnjaka i oranica.

Posjedujem kuću, staju, ambar, svinjac i čeku za međede. Imadem jošte stado ovaca i krava, motokultivator i volovsku zapregu.

Vrijedna sam i radna, vuka bi udavila i konju rep isčupala, umijem i po kući i oko kuće, kopam njivu motikom i još bolje orem na plug. Hobi mi je pletenje bječava, prsluka i nakurnjaka.

U obzir dolaze samo ozbiljne ponude, poželjno je da dasa ima preko 100kg, brčine, drobinu i da je prčevit ko jarac, neću neke šonjavce i metiljavce koji jauču kad ih vruće žemsko stegne bedrima. Pazite me se vi koji bi ćerali šegu samnom, umijem ja i sa kuburom, nožem i sikirom.
 
Žena u kasnim četrdesetim , dabi malo začinila bračni seksualni život , ode u prodavnicu erotskog rublja i kupi "rasječene gaćice" . dodje kući , mužu pripremi večeru , vino , obuče mini i sjedne preko puta njega . Kad su bili u sred jela , slućajno prekrsti noge i muže pogleda i trže se ." Dušo jel to imaš rasjeečene gaćice ?" . "Da" . "Uh , dobro je , mislio sam da si sjela na našu mačku " .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh