Vlagometri za žitarice

Finski vlagomeri Wile-55 mozete da kupite za 370 evra.
 
Odg: vlagomer

Kao sam i napisao u slicnoj temi, finski vlagomer Wile-55 mozete da kupite za 370 evra. Uvoz iz Rusije.
Do sad direktno iz finskoj Wile uvozio samo jedan distributer i drzi monopoliju i ima cenu 400 evra za isti vlagomer.
Post je spojen: [time]1259189830[/time]
_________________________________________________
Ima i ruskih vlagomera. Kvalitet je dobar, ruska skola elektroniki, ali dizajn nije moderni i nije bas lep.
Ali cena je dobra - samo 250 evra. Isti funkcije koje imas u zapadnih vlagomerima dobijes za manju platu samo zbog dizajna.
 
prodajem. sad ostalo se samo 4 alata. Ali nije problema da firma naruci ponovo vlagomeri koliko potrebno. Mislim za nedelju radnih dana + 5 dana carine - mozes da dobijes alat... 15 +/- dana i vlagomeri u Srbiji.
 
Odg: vlagomer

Ima neka firma u Bačkom Petrovcu prodaje vlagomer sa sondom. Mislim da cena beše oko 250 evra.
 
Odg: vlagomer

Senicaru je napisao(la):
Kao sam i napisao u slicnoj temi, finski vlagomer Wile-55 mozete da kupite za 370 evra. Uvoz iz Rusije.
Do sad direktno iz finskoj Wile uvozio samo jedan distributer i drzi monopoliju i ima cenu 400 evra za isti vlagomer.
Post je spojen: [time]1259189830[/time]
_________________________________________________
Ima i ruskih vlagomera. Kvalitet je dobar, ruska skola elektroniki, ali dizajn nije moderni i nije bas lep.
Ali cena je dobra - samo 250 evra. Isti funkcije koje imas u zapadnih vlagomerima dobijes za manju platu samo zbog dizajna.
Nije tacno. Trenutno je skuplji nego sto je bio letos u zetvi.
 
Odg: vlagomer

Izvinite da li pricamo za istu vrstu vlagomera? Rec o merace vlaznosti semena poljoprivrednih kultura (unutri semena, kazemo tako) ili vlaznosti tog semena na skladiste, vlaznosti mase zrna?
 
Odg: vlagomer

acrhxd.jpg


:cao: :ppozdrav:
 
imam vlagomer ULTRA X ali mi je u kvaru.dali neko moze da mi kaze gde ima servis za vlagomere?
 
Odg: vlagomer

gde ima da se kupi ovakav vlagomer:haha: Jel kupio neko,mislim ako neko ima vlagomer da ga preporuči. :ppozdrav:
 
Odg: vlagomer

Pricao sam sa jednim covekom,koji ima taj vlagomer,kaze da je dobar.Cena mu je 370evra,a prodaje ga neka firma iz beograda!Malo se raspitaj ima dobrih vlagomera,za menje pare,jbg.ne smem da reklamiram firme!!! :ppozdrav:
 
Odg: vlagomer

Prodao sam predhodnih godina 10-ak vlagomera jedne Azijske kompanije koji se prodaju u Evropi pod imenom Mueller. Ja sam ih uvozio iz Nemačke. Nemaju usipni deo već sondu koja se zabada u materijal. Izuzetno su praktični i dobro mere. Odustao sam od toga pošto nisam mogao da skupim veći broj klijenata kojima trebaju jeftiniji vlagomeri da bi to uvezao direktno a šta će pisati na njemu(Mueller ili xy) nije bitno. Tačnost merenja je bolja nego na Dickey John-u manje je odstupanje kad više puta merim isti uzorak, dok kod DJ je često razlika veća i od 2%.
Sada su izbacili modele koje sam ja prodavao a napravili 1 koji ima karakteristike oba a i još mogo više.
Vlagomer meri u nekih 36 kultura vlažnost i temperaturu.
Mogućnost povezivanja sa računarom.
Radi na baterije
2ynjjm0.jpg

Ako bih mogao da nakupim 20-ak interesenata ušao bi u to pošto je bila interesantna ponuda ako uzmem 50 komada.
 
Nazad
Vrh