Cene generalnih remonta motora -Opšta-

da 1200evra genaralka i 400 ruke ali radjen je i hidraulik i menjac u tu cenu ruku... hidraulik delovi indijski a menjac i motor imt delovi. nisam stedeo a i ne kajem se traktor radi kao singer :bravo:
 
ima slovo ,,i,, izmedju generalka i ruke... a u prvoj poruci nisam ni stavio cifru za cenu ruku... odoh u off mozda jesam malo nejasno ispisao izvinjavam se:ppozdrav:...

---------- Poruka napisana u 21:43 ---------- Prethodna poruka je at 21:39 ----------
 
Ja i kolega pre par dana racunali generalku za mog imt 585 nisam mogao da verujem sa Indiskim delovima i obradom izade oko 350 evra u JUSELU Sabac ako sam radim?
 
Indijske karike 30e, uljana pumpa 80e tesanj , leteci i lezeci lezajevi 35e kotorski , garnitura diktunga 30e slovenacki , komplet glava motora obrada i delovi 150e male pesnice 20e sa obradom
+hilzne
+klipovi
+obrada radilice
+obrada hilzni
+obradabloka
 
Ja i kolega pre par dana racunali generalku za mog imt 585 nisam mogao da verujem sa Indiskim delovima i obradom izade oko 350 evra u JUSELU Sabac ako sam radim?
Druze slobodno kupuj i radi kao sto si i sam video,cena je tacna verovao ili ne,mene je na 540 izasla 250 eura.Zaboravi na majstore i trgovce lopuze koji nemogu da se pomire sa cinjenicom da je cena delova i radova dosta pala,pa sad misle da zive u vremenima kad se za menjanje karika sa njihovim delovima uzimalo 1000eura.Ti si jedan od retkih koji je dobro otvorio oci pre generalne.:ppozdrav:
 
Manite me tih generalnih od 250 350evra smesno je jako a zavisi i sta ko podrazumeva pod generalnom,sto kaze bubu bez 1 000 nista pa nek prica ko sta hoce ali prava generalna imt 577 560 itd
 
Manite me tih generalnih od 250 350evra smesno je jako a zavisi i sta ko podrazumeva pod generalnom,sto kaze bubu bez 1 000 nista pa nek prica ko sta hoce ali prava generalna imt 577 560 itd

Potpuno tacan odgovor.Zavisi ko sta gleda pod punu generalku.

---------- Poruka napisana u 20:00 ---------- Prethodna poruka je at 19:55 ----------

Indijske karike 30e, uljana pumpa 80e tesanj , leteci i lezeci lezajevi 35e kotorski , garnitura diktunga 30e slovenacki , komplet glava motora obrada i delovi 150e male pesnice 20e sa obradom
+hilzne
+klipovi
+obrada radilice
+obrada hilzni
+obradabloka

Sve ovo se radi ako pricamo o punoj generalci.
+dizne
+bosh-pumpa
+ulje
+filteri(gorivo,ulje)
+remont vodene pumpe ako ima lufta
+crijeva za vodu
+vjerovatno neka od lamela
+vjerovatno druk lezaj
+ravnanje zamajca
+ravnanje potisne ploce
+malo remonta potisne ploce
Sve ovo bi trebalo raditi.Neisplati se dvaput skidati.
Cesto kad vec skidas i prednji stel bude pun lufta
itd. itd.

Kad se rastavi traktor(motor) tek se vidi koliko kosta generalka.
 
Evo u Hrvatskoj dodu 600 eura klipovi karike stubline perkins orginal.....
300 eura su negdje pumpa i dizne...
Oko 10o eura obrada glave i ventila..
I obrada radilice neznam koliko košta tako da se tako nakupi..
 
Indijske karike 30e, uljana pumpa 80e tesanj , leteci i lezeci lezajevi 35e kotorski , garnitura diktunga 30e slovenacki , komplet glava motora obrada i delovi 150e male pesnice 20e sa obradom
+hilzne
+klipovi
+obrada radilice
+obrada hilzni
+obradabloka
Uljna pumpa pobeda tesanj za m-34 u juselu 5550din u maloprodaji cena je od pre cetiri dana
 
bio sam pre nedelju dana odneo kod cubija polusklop(blok,glava,radilica i klipnjace),kostalo me 585 evra,s tim sto sam kupio- bregastu osovinu fabricku 8500 din,uljnu pumpu pobjeda 6000,garnituru dihtunga 2000,2 lamele 6000,podizace ventila 9000,reparacija pumpe i dizni 16000,karike kompresora 1300,ravnanje zamajca i korpe 2000,i uglavnom ima jos sitnica to sve ukupno 1300evra plus majstor 200evra
 
A jel normalno da malo dimi na leru(hladan motor) dok stoji na mjestu,motor ima nekih 1000 rc,ako nije na sta treba obratiti paznju
 
Bos pumpa nije dobro uradjena ili je u kvaru ako dimi na leru u mestu a ne trosi ulje,a ako trosi ulje zna se zasto dimi.
 
Malo da se ubacim u temu ali zanima me dali paše motor od imt 577 za Mf 294S?
Zna li netko koliko dođe novi motor za 577 iz trgovine?
 
Nazad
Vrh