Kako da pokažemo šta stvarno mislimo o našem položaju u državi

OVO NAM JE DRŽAVA. Ne može čovek da veruje ali šta je tu je. Sledeći snimak će biti kako neko iz vlasti j..e nekog jadnika a pandur ga čuva.
::000:: ::svaka cast::
 
A ti ako nisi registrovao prikolicu za stoku-pravac zatvor-ovo je njihova demokratija,sada ćemo videti šta će ministar uraditi
 
Ma dići će galamu jedno vreme,zato što su mnogi videli snimak,pa će kasnije otići u arhivu :udri:
 
I treba da nas j..u. Evo primer Žablja. Glasali ljudi, 70% za ovu sadašnju demokratiju.
Zar treba veća i bolja podržka za sve što rade. Samim tim , sve do sada urađeno je potpuno ispravno i je..nje prelazi u naviku. Šta, ne verujete? Pa pitajte demokrate iz Žablja.
Nemojte me pogrešno razumeti nisam ni u jednoj partiji niti agitujem samo sam za promene i konstatujem.
:ppozdrav:
 
kada demokrate lepo razvoze ljude do biralista plus placaju 2.000 din glas. sta briga narod za koga ce da glasa, kad placaju u kesu.
 
Ma boli nekog kita za nas, mi to lepo pokuzujemo i lepo pričamo samo što to nema ko da čuje a i ne interesuje ih, mi smo za njih potrošna roba i ništa drugo tako će uvek i biti. Može samo da tražimo utehu, neku nadu u bolje sutra koje doći neće nikad.
 
Nazad
Vrh