Registracija polj. mehanizacije bez potrebne dokumentacije

Danas sam jedan traktor vozio na tehnicki u Srbobran, kazu samo da je cist, ispravna signalizacija i trougao. Cena, 2000. Mislim da cu uzeti i neko osnovno kasko osiguranje.
 
Danas sam jedan traktor vozio na tehnicki u Srbobran, kazu samo da je cist, ispravna signalizacija i trougao. Cena, 2000. Mislim da cu uzeti i neko osnovno kasko osiguranje.

Gde si isao na tehnicki, ima ih vise u srbobranu? Sta znaci to cist? Ja na Rakovici imam stogodisnje masnoce, stalno negde curi, sve zapeklo.
 
Ne znam da li je svugde isto-Kod nas postoje 2 kuće koje rade traktore,kombajne,prikolice.Tehnički se odradi za 10 minuta i onda moraš čekati.Za traktore pola sata,za prikolice 15 za automobile 45.Znači da u toku dana može da pređe 1o-ak kola,15-ak traktora.Tu nema ni T od tehničkog sem signalizacije-ostalo je stajling.Ova država je od građana počela da pravi debile.A mi svi treba da se pokrijemo ušima.Mislim da bi nas trebalo još gaziti jer možemo mnogo da trpimo.Nema više tehničkih kartončića nego na A4 formatu.Treba nam jedna školska torba da poneseš svu dokumentaciju.Juče se vraćam iz N.S. i vidim jednog traktoristu koji nema ni zadnje ni prednje staklo na kabini.To naravno treba kažnjavati i kraj priče.Ali ima i traktorista koji su obeleženi u fulu-to mi dođe kao putujući cirkus jer ne znaš šta ti više privlači pažnju od obeležja.Takve bi trebalo nagraditi ali neki tatin sin neće videti ništa od obeležja jer vozi ili pijan ili drogiran.Džaba smo krečili.:ppozdrav:
 
Mogu li da registrujem rasturivače stajnjaka bez ikakvih papira? tako su kupljeni

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Rasturivace stajnjaka nije neophodno registrovati po najnovijim izmenama i dopunama ZOBS-a
 
To sam i ja čuo ali ajd reko da ne širim dezinformaciju jer nisam pročitao.... Imaš neki link gde to piše?
 
Jeste-Ja sam morao da je registrujem.Tehnički je problem.Nema vazdušni uređaj.Nekako smo uspeli kod Berara da pređemo tehnički.Muke tantalove dok je nisam registrovao.
Mogu li da registrujem rasturivače stajnjaka bez ikakvih papira? tako su kupljeni

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Možeš-tako što taj od koga si kupio potvrdi da si je kupio od njega i da je uvezena.Bar su od mene to tražili.Veći ti je problem tehnički.
 
Registrovao sam i ja (vazduh ugradili sami ofarbali u zeleno i leglo ko original). i produžavao sam registraciju, ali sve se mislim da više neću. Em zbog te izmene, em što ne ide u saobraćaj skoro pa uopšte.
 
Ja juce bio na tehnickon , popizdeo maximalno a sve zbog idiota od prosle godine koji su radili tehnicki u selu,evo u cemu je problem. Ja sam prosle godine sve stare table zamenio novim ,i dobio nove saobracajne a ti idijoti su upisivali pogresne podatke u saobracajne,i sada ovi kada su dosli i to videli moram da menjam 5 novih saobracajni ,2 od oba rusa upisana pogresna masa,prikolica nije upisana slova pored broja od sasije,imt 539 pogresili u kw ma slom zivaca da dobijes. 90 posto ljudi u selu su zajebali,ne samo mene
 
Ja juce bio na tehnickon , popizdeo maximalno a sve zbog idiota od prosle godine koji su radili tehnicki u selu,evo u cemu je problem. Ja sam prosle godine sve stare table zamenio novim ,i dobio nove saobracajne a ti idijoti su upisivali pogresne podatke u saobracajne,i sada ovi kada su dosli i to videli moram da menjam 5 novih saobracajni ,2 od oba rusa upisana pogresna masa,prikolica nije upisana slova pored broja od sasije,imt 539 pogresili u kw ma slom zivaca da dobijes. 90 posto ljudi u selu su zajebali,ne samo mene
Tako smo mi imali sa zetorom i rusom prošle godine.Samo da ti uzmu pare.
 
Postavicu pitanje ovde, da li se placa porez na prenos apsolutnih prava za poljoprivredne masine, konkretno za traktore? I koliko?Hvala.
 
Nazad
Vrh