Registracija polj. mehanizacije bez potrebne dokumentacije

Ja sam se vec izuo za preregistraciju... Prave od nas majmune,sad neka vrate pare ljudima
 
Kada stupa ova odluka na snagu ? Kombajn nam je na stare tablice a krajem nedelje treba da radimo tehnički.
 
A misovi sta je nevalja vam vlast vidite bre sta Nebojisa Dr. Stefanovic radi za nas poljoprivrednike svaka mu cast nema i naredne 4 godine da nam je ziv i zdrav!
Ne boj se.Neće ukinuti zakon samo ga neće primenjivati dok ne prođu izbori.Zakon treba da se ukine.Na ovaj način mogu da nam rade šta hoće.Zakon je na snazi što znači da mogu i da ga primene.Biće to pojedinačni slučajevi na koje neće niko obratiti pažnju ali će polako puniti budžet.
 
Znam da tehnički mora ali da se ne mlataram po supu za nove tablice, ako ne moram.
 
Znam da tehnički mora ali da se ne mlataram po supu za nove tablice, ako ne moram.
To je takvo gubljenje vremena da nemam reči. U ponedeljak sam bio da registrujem belarusa i dobijem tablice i zadržao se od 8:00 do 13:15h. Biće dobro ako mogu da ostanu stare tablice jer su mi takve na torpedu.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Kod nas dolaze ako se nakupi više vozila i obezbedi pista od 50-60 m .
 
Nazad
Vrh