Registracija polj. mehanizacije bez potrebne dokumentacije

:osmeh: kako si pogodio
Nisam njoj nego nekom iz napredne stranke racunam posto ih ima dosta da ce progurati pre da se to resava
 
Krajnje je vreme da se ovo pokrene. Mi ćemo to pokrenuti i preko našeg Opštinskog udruženja poljoprivrednika.
 
Ja sam danas pisao isto jednome poslaniku u vladi R.Srbije inace je iz moga grada pa se nadam ako se ovo pitanje omasovi mozda i urodi plodom!
 
Meni se cini da je sadasnji premijer to i najavljivao, kada je pokrenuta trajna registracija poljomehanizacije.
Treba i njemu poslati.
 
To bi trebalo pokrenuti preko udruženja i asocijacije poljoprivrednika i mislim da bi bio pun efekat.
 
Obecanje lu....m radovanje,prosla,predprosla i sadasnja vlast nastavlja po starom,vazne su krupne stvari,a sitne stvari kao sto je ova koja znaci obicnom coveku nije za njih od vaznosti i docice na dnevni red za 100 godina.Bezveze pisati,ne citaju oni to,mi smo obicni smrtnici.
 
Mirko mislim da grešite samo neko da im obrazloži koliko okvirno toga ima i koliko bi se buđet popunio od tih sredstava.
 
To je za njih malo,jer od toga nema mnogo para jer u Srbiji juzno od save i dunava retko ko registruje traktor,kod mene u selu niko,i dok je to moglo sa dva svedoka kod mene nije niko preveo traktor,ustvari vecina traktora u selu i nema papire ili ih ima ali nezna gde su.Ne idemo mi u neki saobracaj,blizu su sve njive,njivski putevi i stace to nekom,ali da je na snazi taj zakon bilo bi dobro,vredelo bi to stoji.
 
Atest za koju prikolicu?Registracija prikolice od 4t pre par godina 6.500 dinara sve od A do Š(prenos vlasništva,tehnički,osiguranje...)
 
Za auto prikolice Švabice koje od preko dolaze bez papira atest sa sve registracijom je bio okruglo 20.000 dinara.To sam čuo jednom prilikom na tehničkom pregledu kada je jedan od radnika objašnjavao čoveku koji se raspitivao.Ne znam da li još uvek može da se uradi taj atest.
 
Nazad
Vrh