Registracija polj. mehanizacije bez potrebne dokumentacije

Kažu da se može registrovati traktor sa ramom ali samo ako je od firme koja ima i atest uz njega.K

- - - - - - - - - -

Kažu da se može registrovati traktor sa ramom ali samo ako je od firme koja ima i atest uz njega.Ima i onih koji se mogu preklopiti zbog visine.Znate li ko takve ramove proizvodi,upitanju je 539 1986 godište bez kabine.Imam stare zelene table a trebalo bi ga ipak registrovati na nove i uraditi tehnički.
 
Jeste li produzili registraciju prikolica koje su registrovane prosle godine? Kako se krecu cene registracije? Da li je osigururanje obavezno ili ne? Ako sam dobro zapamtio,obavezan je samo tehnicki i valjda se dobija neki karton na kome pise da je uradjen tehnicki pregled...
 
Ja sam produzio registraciju za prikolice,... udaren pecat za tehnicki i novo osiguranje. Mislim da je bilo oko 2000 po prikolici.
 
Koliko može da prođe vremena od isteka registracije kombaja i obnove iste a da neuzmu tablice.
 
Jbt,a mene jos zimus istekla registracija za kombajn.

- - - - - - - - - -

A prikolice jel i za njih moram da vracam tablice?
 
Meni je istekla registracija na kombajnu a registrovao sam ga na izjavu samo zbog papira.Iskreno mnogo mi je da dam 100 eura svake godine za registraciju jer kombajn efektivno da li radi mesec dana.
 
Meni je istekla registracija na kombajnu a registrovao sam ga na izjavu samo zbog papira.Iskreno mnogo mi je da dam 100 eura svake godine za registraciju jer kombajn efektivno da li radi mesec dana.
Isti slucaj i kod mene,a sto kazes da im dam 100e za 15-20 dana efektivnog rada jbm ga mnogo je necu im ni vracati tablice kad budem morao onda cu ga registrovati opet.Svakako za saobracaj koristim vazda letnje puteve i obilaznice i precice.Bitno mi je da kombajn sada ima i mamu i tatu!
 
Ja sam produzio za kombajn,gde god da krenem moram kroz grad,a budala koliko hoces,bolje biti miran,ne mogu da se setim al koji dinar vise od 100e produzenje..nisu normalni..
 
Ja sam produzio ove godine regostraciju za zmaja, mislim da sam platio oko 6000din sve.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh