Registracija polj. mehanizacije bez potrebne dokumentacije

imoze da se prebaci, drug radio prikolicu I prodao I prebacio na kupca. I ja Sam uradio tri traktora I jedan kombajn.
 
Jos uvek ima neregistorvanih masina, odbijeni su ljudi sa tehnickog jer nisu mogli da izadju na teren jer su prebukirani
 
nije bas tako .retko koji tehnicki je hteo daregistruje svi su se bojali da im ne zatvore tehnicki zbog par prikolica na koje uzimaju po par hiljada dinara. srah im uterali valda ovi sa vrha pa su trazili plocice brojeve i jos sto cuda. a sve samo da oteraju musteriju malo para a veliki rizik
 
nije bas tako .retko koji tehnicki je hteo daregistruje svi su se bojali da im ne zatvore tehnicki zbog par prikolica na koje uzimaju po par hiljada dinara. srah im uterali valda ovi sa vrha pa su trazili plocice brojeve i jos sto cuda. a sve samo da oteraju musteriju malo para a veliki rizik

Tačno.Jednostavno kod nas te jednostavno otkači-Neće ni da napišu da ne poseduje libricu ( da bi mogao da podneseš zahtev SUP-u).
Kempericu mi je moj komšija registrovao u Melencima ( samo je poslao slike) a naši te ladno otkače.
Zbog toga sam pitao da li je rok produžen
Strah ovima sa tehničkog je uterala lokalna policijska uprava svojim pametnim tumačenjem zakona.
 
Meni jutros stigle jos tri tablice..sad smo kompletni..samo me puno izaslo..36 000 tri prikolice..
 
Dobro si prosao kolega mene je kombajn,traktor i 3 prikolice izaslo oko 60000dinara!

- - - - - - - - - -

Ali mi nije zao konacno je sad sve 1/1 na mene!
 
Nazad
Vrh