Registracija polj. mehanizacije bez potrebne dokumentacije

Upravo sam to i hteo napisati.......neko će nadrljati zbog gluposti....
 
Mozda jeste 4 meseca probam registrovati kikindska 2.5 t prikolicu i nemozes u somboru iako po zakonu trebalo bi i onda moram nesto drugo probati
 
Kod nas niko u opstini nece da registruje na dva svedoka odlepio sam kao nesmeju itd...neznam samo koji su **greška i pustali registraciju uz dva svedoka,a najzalije mi je sto nisam znao da je gosn. Stefanovic gostovao u Vrbasu da dodjem da ga pitam u cemu je problem!
 
Kod nas niko u opstini nece da registruje na dva svedoka odlepio sam kao nesmeju itd...neznam samo koji su **greška i pustali registraciju uz dva svedoka,a najzalije mi je sto nisam znao da je gosn. Stefanovic gostovao u Vrbasu da dodjem da ga pitam u cemu je problem!

I ja sam u tom problemu.
 
Možda je pisano ali da ne čitam.
Šta i kako gde otići i registrovati traktor preko dva svedoka,sta mi sve treba.Vlasnik je umro ali traktor ima saobracajnu i stare tablice.

Послато са SM-G355HN уз помоћ Тапатока
 
Ta kombinacija nemoze preko dva svedoka. Zato sto je traktor vec bio registrovan, ako je vlasnik umro jedini nacin ti je da stupis u kontakt sa rodbinom od vlasnika i vidis da li je traktor prosao kroz ostavinsku raspravu, ako nije moras je ti pokrenuti... Bar sam ja tako upucen kad sam se raspitivao.

Sto se tice Somborske opstine, nije da nesmeju raditi tehnicki za te registracije preko dva svedoka nego NECE, tako mi je i rekao drugar sa tehnickog, kaze da imaju puno zezancija sa tehnickim, bas zbog tih plocica i kojecega, kaze da su prestali. Na bilo kom tehnickom pitas samo kazu idi dalje mi nemozemo raditi... U pocetku su svi radili, znam ljude koji su registrovali tako traktore i prikolice.
 
Jel' može neko da mi objasni kakve veze ima kiša sa slikanjem traktora na tehničkom? Danas nisu mogli da slikaju jer je mokar asvalt ispod traktora.
 
Mrzi te da tražiš: Pravilnik

:osmeh:

Ubaciš u pretragu na ovoj otvorenoj stranici, u internet browser-u (pregledaču) reč traktor, i on onda traži tekst i članove gde se pominje ta reč. Da ne čitaš ceo pravilnik bespotrebno.
 
Trazio sam,ne mrzi me :osmeh:
Nasao sam vec ovo sto si postavio,ali tu ne pise konkretno sta se registruje...
 
Možda je pisano ali da ne čitam.
Šta i kako gde otići i registrovati traktor preko dva svedoka,sta mi sve treba.Vlasnik je umro ali traktor ima saobracajnu i stare tablice.

Послато са SM-G355HN уз помоћ Тапатока

Moze se registrovati, bar ja jesam isti slucaj. Treba ti dva svedoka i umrlica od coveka, navedes u izjavi da si kupio a nisi odmah preveo a da je u medjuvremenu umro covek. Vratis im i stare tablice i registrovace. Odstampaj pravilnik i odnesi im tamo pise da moze.
 
Ja sutra treba odradim tehnicki 4 prikolice i 3 traktora.Za tri prikolive nemam nikakvu dokumentaciju.

- - - - - - - - - -

Pitao danas za berac i presu kazu nemora jos.
 
Ja danas odadio kombajn,traktor i jednu prikolicu sutra treba da nosim u sup da registrujem,a drugu prikolicu nisu hteli da mi odrade jer je bila kamionska ali je bila registrovana ko traktorska imam sve papire od nje ali dzabe nece.I sada mi ta prikolica ostaje ne registrovana a oba predhodna vlasnika su umrla,a familija od poslednjeg vlasnika nije htela da mi je provede kroz ostavinsku iako ima svu potrebnu dokumentaciju i kupoprodajni ugovor!
 
Jel moze da se registruje, ako nema plocica. Prikolica je dimenzija 4,5m x 2,1mm. Da li to nesto smeta. Mislim sanduku je tolikih dimenzija.
 
Jeli imas bar ko je proizvodjac i broj sasije ako to imas mozes je registrovati!
 
Nazad
Vrh