Registracija polj. mehanizacije bez potrebne dokumentacije

ako si vlasnik odes i izvadis duplikat saobracajnu. ti nemas sta tu da legalizujes.
 
Imam IMT 533 registrovan na stare tablice, koji je kupljen od coveka iz vojvodine, deda ga je kupio i imam negde kupoprodajni ugovor. Ugovor je sacinjen izmedju dede i prodavca,ali deda je umro i traktor nije naveden kroz ostavinsku raspravu. Da li da pokusavam da nadjem prodavca,da sacinimo novi ugovor ili da skinem tablice i registrujem preko dva svedoka odmah na sebe? Traktor je kupljen 1997 nemam pojma gde i kako da nadjem tog coveka sada.
 
Imam IMT 533 registrovan na stare tablice, koji je kupljen od coveka iz vojvodine, deda ga je kupio i imam negde kupoprodajni ugovor. Ugovor je sacinjen izmedju dede i prodavca,ali deda je umro i traktor nije naveden kroz ostavinsku raspravu. Da li da pokusavam da nadjem prodavca,da sacinimo novi ugovor ili da skinem tablice i registrujem preko dva svedoka odmah na sebe? Traktor je kupljen 1997 nemam pojma gde i kako da nadjem tog coveka sada.
Pa probaj preko starih tablica da ga potrazis odes u MUP ili da nazoves MUP odakle se vode tablice i oni ce ti u bazi podataka naci ko je i odakle vlasnik!A ako neuspes nista onda ga registruj uz dva svedoka!
 
Sta raditi sa prikolicom koja nema br sasije, Zmaj 470? Nikad registrovana, nema papira.
Fino na tehnicki da ti daju potvrdu da nema broja sasije i u MUP da i oni pregledaju i daju ti uput na PUS-ovanje(kucanje brojeva) i resen problem! Oko 5000dinara izadje to zadovoljstvo!
 
Jedno pitanje treba sutra da mi dodju da pregledaju kombajn za registraciju može li neko da kaže gde mu se nalazi broj šasije i broj motora ja nešto grubo gledao ali nisam našao pa da ne lutam puno
 
Našao sam broj i šasije i motora na pločici ali imaju samo po 4 cifre da li je to to mislim ima li negde ukucano?
 
Da li bi sada po ovom novom zakonu bilo pametno registrovati i vucenu tanjiracu, da kasnije policija ne bih pravila probleme....?
 
Da li bi sada po ovom novom zakonu bilo pametno registrovati i vucenu tanjiracu, da kasnije policija ne bih pravila probleme....?
A ko ce ti odraditi tu registraciju ona nema nikakve kocnice i nemas mogucnosti nikako da je registrujes,a i lepo je objasnjeno svako vuceno vozilo koje prelazi dvostruku tezinu od vucnoga vozila(traktora) mora se registrovati tanjiraca neznam da ima i jedna da je 2x teza od traktora!
 
Danas rešio zmajčeka sve izašlo 12700 dindži
PS Tomo hvala za savet gde da idem ljudi zaista uslužni
:ppozdrav:
 
Imam jedno pitanje!
Da li je neko iz Opstine Pancevo registrovao neku masinu bez papira?
Ja pitao agencije ovde po Pancevu ali oni kao da jos nisu upuceni u to ,a uredba ima jos malo pa 2 meseca od kako je izasla,pa mi nije jasno kada ce vise da se organizuju,jer rok je do kraja sledece godine,a oni jos pojma nemaju.
 
Nisu jos sve opstine,(tj tehnicki pregledi) dobili obavestenja(odobrenja ili sta vec) za registraciju polj. masina bez papira.Ja sam isao pre nekoliko dana u dva teh. pregleda da se raspitam za registraciju i kazu da ne znaju kad ce poceti.U jednom od ova dva gde sam bio imaju pravilnike i znaju kako sta ide,ali ne znaju kad ce poceti registracija
 
Vlado isao ja. Jos uvek nista, ali radi se na tome da budu upuceni. Traženo iz jedne agencije mišljenje pa se to čeka. Nadam se dobrom i pozitivnom odgovoru.
 
A ko ce ti odraditi tu registraciju ona nema nikakve kocnice i nemas mogucnosti nikako da je registrujes,a i lepo je objasnjeno svako vuceno vozilo koje prelazi dvostruku tezinu od vucnoga vozila(traktora) mora se registrovati tanjiraca neznam da ima i jedna da je 2x teza od traktora!
Do 3000kg ne mora da ima kocnicu
 
Nazad
Vrh