Registracija polj. mehanizacije bez potrebne dokumentacije

Neznam jel neko kacio ovo. U drzavi nemamo kontrolu kvaliteta nicega. Ama bas nicega. Sad se njuske setile da svetla moraju imati homolagaciju. A to sto sijalice isoadaju iz grla i slicno nema veze. Iz takvih i slicnih razloga smo odlucili da nista necemo registrovati
92eb17d4c886ddbe2534944b49f2cacb.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Godinu dana to traje, bar su toliko dali vremena za sada, ako nesto u medjuvremenu ne promene

- - - - - - - - - -

Аха ево га изменише текст на Б923 где сам прочитао вест, сада се тај рок не спомиње, само се каже да од 4. Априла старе таблице и дозволе не важе и да ће та возила сматрати не регистрованим...

Јел то важи од априла ове године или до 2020-те?
 
Stare ne vaze a novih tablica za traktore nema ,bar ovde kod nas u sup Titel. I sta sad da radimo? Tehnicki mi traje do 2.4.2019 a uradicu novi u ponedeljak,a kako registrovati trakror? Ovo nema nigde

- - - - - - - - - -

I zaboravio sam jos jednu novinu,na sva tri rusa koje imamo znaci 892,952 i 1221.3 moramo da poskidamo prednje tegove jer sa tegovima ne mogu preci tehnicki. E koje su ovo nebuloze
 
Taj zakon za promenu tablicu je na snazi vec par godina. Meni je sad najgluplja stvar da ako izgubis tablicu ne dobijea drugu nego radis novu registraciju i sobijes novu saobracajnu i tablicu. Naravno sve to lepo platis.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Zato i radiš novu registraciju, da sve lepo platiš... treba iz nečeg finansirati subvencije :osmeh:

Nije bilo tablica ni pre koju godinu, za prikolice sam čekao par meseci. Dobiješ papir i čekaš.


P.S. AHAHAHAHAHA, prskalice za stakla?
 
Poslednja izmena:
Ozbiljno razmisljam o nabavci jednog kamiona kipera nosivosti 8t za potrebe gazdinstva, a transport prikolicama da izbacim.
Gledam po oglasima cene u rangu zmajevke, jedino ne znam hoce li moci ti kamioni i dalje da se registruju ili i njih polako izbacuju sa asfalta, kao i nase masine.?
Sa kamionom bih imao skuplju registraciju, i morao bih da pravim vise tura, ali bi bio brzi u transportu, plus mogao bih da nosim robu i malko dalje ako mi odgovara cena, a mislim i da me nebi toliko zaustavljali organi reda
 
Ja imam jednu prikolicu na stare tablice sutra idem da vidim sta sve moram da uradim da bi je registrovao.U pitanju je Loznica 5,5t ali sam je farbao u crveno sad ako bude morala u plavo definitivno cu je ofarbati jupolom.
 
Nemoraš dirati boju meni u car portal rekli samo dodjes na tehnički i oni upišu drugu boju u novu saobraćajnu, naravno ako su papiri i brojevi ok, čak su meni na jednoj prikolici greškom upisali jednu osovinu više i to su rekli da nije problem sve odmah odrade.
 
Ja imam jednu prikolicu na stare tablice sutra idem da vidim sta sve moram da uradim da bi je registrovao.U pitanju je Loznica 5,5t ali sam je farbao u crveno sad ako bude morala u plavo definitivno cu je ofarbati jupolom.

Ja juce pitao u nasem Sup-u u vezi krajnjeg roka za zamenu starih tablica,a oni me gledaju kao telad u sarena vrata...slezu ramenima.
 
Zato i radiš novu registraciju, da sve lepo platiš... treba iz nečeg finansirati subvencije :osmeh:

Nije bilo tablica ni pre koju godinu, za prikolice sam čekao par meseci. Dobiješ papir i čekaš.


P.S. AHAHAHAHAHA, prskalice za stakla?

Ne znam ko se seća ili možda još uvek ima,na 560 se nalazila čvršća plastična kesa sa jednim kao tasterom -za prskanje stakla.
Ti se njima smeješ a oni ljudi što su to pisali-pametni školovani:haha:
Ne znam samo kako će rešiti problem zadnjeg stakla ili možda neće sitničariti zbog retrovizora.Ali zato ćemo morati kupiti brisače za retrovizore i sigurno će proći više od 3 dana dok ih nađemo i onda opet platiš tehnički.I još jedna stvar: ne možeš ti da kupuješ brisače koje ti hoćeš nego baš original za taj traktor,znači mora imati žig.:ppozdrav:
 
Mnogo traktora,prikolica i kombajna će ostati ne registrovano iako su bili registrovani kako na stare tako i na nove tablice.
 
Mnogo traktora,prikolica i kombajna će ostati ne registrovano iako su bili registrovani kako na stare tako i na nove tablice.

Izgleda da ćemo morati.Nijedna vlast nije dobra ali ovi ga preteraše malo u zadnjih par godina.Mnogo nas stežu.Može iz ovoga veliko zlo da se iznedri.
 
Nazad
Vrh