Registracija polj. mehanizacije bez potrebne dokumentacije

E sad sam rešio da uopšte ne registrujem ništa od mehanizacije,mi smo i ovako slepo crevo u Mačvi.Nije mi nužda,neću nigde van sela vući ništa tako da do neke sledeće promene nek se j.bu.Tako sam rešio i za auto,pošto imam dva auta sačekam da prođe skoro dva meseca posle isteka registracije i onda registrujem.Tako faktički produžim 4 meseca na 2 auta godišnje,za 3 godine jedna registracija manje.:osmeh:
 
Добро је мада неки причају да морају да се мењају таблице ове нове и да се трактори региструју сваке год као ауто:osmeh:
 
Sve u svemu, biće sad pristojnih traktora za badava...

Dajem simental tele za dobar traktorčić od 35-40 konja koji ne može da se registruje !

Ponude primam na PP...

Prevoz moj.
 
Ко каже да не може, ја то још овде нисам чуо а да све може то сам се у више пута уверио.Ако нешто и не може направи ће се да може,тако да но те преоцупес:osmeh:
 
E sad sam rešio da uopšte ne registrujem ništa od mehanizacije,mi smo i ovako slepo crevo u Mačvi.Nije mi nužda,neću nigde van sela vući ništa tako da do neke sledeće promene nek se j.bu.Tako sam rešio i za auto,pošto imam dva auta sačekam da prođe skoro dva meseca posle isteka registracije i onda registrujem.Tako faktički produžim 4 meseca na 2 auta godišnje,za 3 godine jedna registracija manje.:osmeh:
To je moglo nekada ali sada mozes da registrujes posle 2 meseca ali ti registracija ide od onog dana do kada ti je bio registrovan auto.Ja sam to pre praktikovao da mesec dana ganjam ne registrovan ali vise ne moze.
 
Nisi u pravu,sad zvao drugara koji drži tehnički pregled.Ako istekne rengistracija do 60 dana,nova ide od datuma kad uradiš tehnički i registruješ a ne od datuma isteka.
 
Добро је мада неки причају да морају да се мењају таблице ове нове и да се трактори региструју сваке год као ауто:osmeh:
Ен би ме чудило да они који су извукли Ђ,Ш, Ж и она егзотична срањска слова да их морају мењати, како би пицоусти отворио још који фабричицу....

- - - - - - - - - -

Samo vi delite ideje.
Ма ови су зајебали и Хићу са идејама....
 
Prošle godine sam dobio trajnu za kombaj, obavezan tehnički pregled i ja uvek uzmem i polisu.
 
Ja bio da pitam. Prestaju da vaze stare table tj.svi koji voze sa takvim smatrace se neregisteovanim, ali ce da se moze registrovati kao i do sada koji nisu reg.a imaju svu potrebnu dokumentaciju.
 
http://www.abs.gov.rs/admin/upload/documents/20171221152027-spora_uputstvo.pdf

Da li neko može da rastumači šta je pesnik hteo da kaže?



Mada mislim da ce mi biti jeftinije da me šlepa vozi do njive svaki put nego da registrujem.
Табла за спора возила треба да стоји на левој (попречној) половини возила, гледано од назад.....под условом да не мешаш вертикалну и уздужну половину возила. Табла треба да се налази на левој страни возила на висини између 0,25м и 1,5м.....што би било отприлике ближе вертикалној средини од доле.
Јел сад мало јасније.....ово је склепао вероватно неки инжењер држећи се строго стручних термина.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Juce pravio kupoprodajni ugovor za IMT 560,sve sa prevodom i registracijom izadje oko 10.000 din
 
Nazad
Vrh