Registracija polj. mehanizacije bez potrebne dokumentacije

Ово је измислио неки мали шупак који је скоро завршио саобраћајни факултет онако мршав,пегав гадан ко кер исфрустриран јер није могао ни једну девојку да нахвата па сад јебе нас а требао би нешто друго мушко женско у то нећу да улазим......Такви нама доносе законе у Србији који немају појма са реалношћу.Серу са половним аутомобилима као возимо кршеве које ЕУ рециклира па маму вам **greška зашто дозвољавате увоз истих зашто....Што се тиче техничке исправности трактора за то сам апсолутно кочнице сигнализација као и то да сваки трактор мора да пали на кључ.....А остало је зајебавање па погледајте пре пар година регистровао и курта и мурта тракторе коју су крадени за време рата у хрватској,чак и на клоцнама који су били могли су се регистровати без техничког и **greška ово је апсурдно шта раде овом народу,у ствари и треба туци коња који вуче.....
 
Koliko sam shvatio sve zavisi od ljudi na tehničkom.Zaboravili su kako su do sada radili tehnički.Nisu ni videli traktor i prikolica.Meni recimo jedino što na traktoru ne radi je obrtomer.Ni ne treba mi.Gde da ja nađem originalni obrtomer na traktoru koji je 80 godište.Traže da presa ima signalizaciju.Moraš znači sam praviti inovacije da bi ispunio taj zahtev.Samo terajte i registrujte,uskoro će se registrovati kompletna mehanizacija;prskalica pod broj 1 jer se ne vidi signalizacija od traktora....Zatim slede:svinjci,kokošinjci,štalozi i svugde da stoji registraciona nalepnica,da se zna...
 
Sve je to uvedeno zbog onih tehničkih pregleda koji su radili po sistemu Novi Sad(nema slike).Daš crvenu-dve više i ne mrdaš iz dvorišta ni sa autom ni sa traktorom niti ičem drugim jer si eto pametan i prevario si sistem a što nemaš ništa ispravno nije bitno po bezbednost prvo sebe a zatim i drugih učesnika u saobraćaju.Nije niko lud čisto da se zna.
 
Ma i treba tako,ovi sve upropastiše i svi na selu kukaju a ovi i dalje dobijaju izbore.Meni kad odem u selo i počnu da mi kukaju samo kažem:pa jel nije super,meni je odlično,ako je vama dobro i svi glasate za njega meni jiš bolje jer ne živim samo od poljoprivrede.A sad sam rekao i neću registrovati ništa,ni traktore ni prikolice.Pa i ovo neće dugo a ne treba mi nigde da idem iz sela.Ne mogu da shvatim ovaj narod,pa trebalo bi svi da izađemo sa mehanizacijom i blokiramo celu državu.
 
Ljudi mislim da grešimo osuđujuči penzionere ili bilo koju populaciju.Ko će glasati ako mu nije dobro.Jednostavno se izbori nameštaju i gotova priča.Ne može narod tu ništa regularnim putem.
Najviše me nerviraju oni koji kukumavče a prvi su na tehničkom i naravno kad se dele subvencije.
 
Mislim da ne grešimo,jedino što je medijski mrak i ne mogu da čuju na televizijama nikakvu drugu priču sem valdajuće.Penzioneri su ubijeni u pojam i samo ponavljaju ono što im priča Pink i RTS.Nije baš tačno da mogu toliko muljati na izborima,bio sam više puta u komisiji i na svakom glasačkom mestu se prebrojavaju glasovi i šalju podatci u opštinu.Druga je priča što ovi dovoze babe i dede,šalju birače sa zaokruženim listićima a moraju da vrate prazan listić i td.Pa kod mene u selu ovi dobili 80% glasova,kako to onda da ne glesaju za njih oni kojima nije dobro.Još malo pa će biti ko nekad da postoji ćorava kutija.Izvinite za :off_topic:. Nek moderator briše ako treba ali me toliko nervira ovaj lopovluk sa registracijom da bih odmah pristao na neku akciju kad bi se organizovali makar i ovako preko foruma.Gde su sada udruženja poljoprivrednika i to udruženja svih vrsta:ratari,stočari,voćari,svinjari i td.Ovo ja mislim je otimanje novca od svih.Da ne pričam što ne mogu da registrujem jednu prikolicu jer nemam broj utisnut a ni pločicu a imam račun da je kupljena na licitaciji u državnoj firmi.
 
Ми смо терали кејса пре неки дан на технички, није прешао јер ми је било поломљено стакло на радном задњем светлу....јуче сам поручио исто коштало нас је 75 европејаца...такође су нашли замерку на оном мом закрпљеном блатобрану на предњем десном точку, каже није естетцки до краја одрађено, требал исе га зафарбати црно да се не види да је крпљено....

**greška ти државу....
 
Mislim da ne grešimo,jedino što je medijski mrak i ne mogu da čuju na televizijama nikakvu drugu priču sem valdajuće.Penzioneri su ubijeni u pojam i samo ponavljaju ono što im priča Pink i RTS.Nije baš tačno da mogu toliko muljati na izborima,bio sam više puta u komisiji i na svakom glasačkom mestu se prebrojavaju glasovi i šalju podatci u opštinu.Druga je priča što ovi dovoze babe i dede,šalju birače sa zaokruženim listićima a moraju da vrate prazan listić i td.Pa kod mene u selu ovi dobili 80% glasova,kako to onda da ne glesaju za njih oni kojima nije dobro.Još malo pa će biti ko nekad da postoji ćorava kutija.Izvinite za :off_topic:. Nek moderator briše ako treba ali me toliko nervira ovaj lopovluk sa registracijom da bih odmah pristao na neku akciju kad bi se organizovali makar i ovako preko foruma.Gde su sada udruženja poljoprivrednika i to udruženja svih vrsta:ratari,stočari,voćari,svinjari i td.Ovo ja mislim je otimanje novca od svih.Da ne pričam što ne mogu da registrujem jednu prikolicu jer nemam broj utisnut a ni pločicu a imam račun da je kupljena na licitaciji u državnoj firmi.
Ti što mogu da povedu,ti se neće inatiti vlasti.Oni imaju para i registrovaće sve.Ali mečka se počela zaigravati pa će doći i do njih.Ovoga puta ih mnogo pozdravljam.
Druže,ja sam penzioner,znaš kad ću da glasam za one pod kojima mi nije dobro - nikad.Ja pitam moju decu-za koga oni glasaju glasam i ja ili ne idem da glasam.Pozdravljam i sve učesnike u ratu iz Vojvodine kojima nisu isplaćene dnevnice.Neka nam od tih para oduzmu za registraciju a ostatak neka se da oboleloj deci,da bar neko dete spasemo ako Bog da.
 
Umesto da se to sve dovede pod jedan krov i registruje pa da smo svi ispravni, vlast smislja kako ce nabiti sebi koji dinar u dzep a pritom otvoriti koja zadnja vrata kako bi i pojedinci mogli da zarade. Ima ljudi koji bi registrovali vozila al se boje uopste da krecu u to jer platis i na mostu i na cupriji. Bogme sa obe strane deru i zvanicno i nezvanicno. Znaju i tehnicki pregledi i drzava sta oboje rade al se prave ludi i namicu svoj dzep pod nasu ruku. Izgubila se poenta bilo cega u ovoj drzavi. Sve je smisljeno samo i iskljucivo da bi ti uzeli pare. Nema to vise veze sa tehnickom ispravnoscu i sigurnoscu saobracaja. Pa pogledajmo samo puteve, toliko o sigurnosti.
Gomila bednih krvopija!
Cirkus budala i idiota sedi i pise namete kako bi svoju platu i mesto pokrili.
 
Kada ne odeš da glasaš - svoj glas daješ onom ko ima najviše glasača.
Velika je zabluda da se ne može ništa promeniti jednim glasom, 10% veća izlaznost znači da ne može 26% birača da izaberu predsednika države.

2017. je od 6724949 upisanih glasača izašlo 3655365 (54.3%), 2012788 je glasalo za predsednika (55.08% izašlih, 30% od svih), 1641226 (24.4%) je glasalo za druge kandidate, 45.6% (3069584, TRI MILIONA) nije imalo za koga da glasa.
Da je od tih tri miliona izašlo 450000 tj 6.8% od svih, predsednik ne bi pobedio u prvom krugu.
 
Odradio danas tehnicki i registraciju na Imt 577 ukupno sa tehničkim,tablicama i osiguranjem sve ukupno 10.700 dinara....sve proslo kao po loju nisu zezali čak ni za dodatne radne (maglenke) farove.
 
U potpunosti se slažem sa Beli76. Naš najveći problem je što ljudi uopšte ne izađu na glasanje, misle ne mogu promeniti ništa. Ja se uvek vodim onom, da se ništa ne zna dok se ne proba. Drugi veliki problem su penzioneri, ali oni iz grada koji sve informacije dobijaju iz novina i sa nacionalnih tv frekvencija, a takvih je mnogo. Nemaju drugog posla sem da po ceo dan ubijaju dosadu čitajući/slušajući gluposti i laži u kojima živimo.
Smem da se kladim da nam je traktor tehnički ispravniji od polovine kola u ovoj banana državi. Ok, jesmo izgubili saobraćaju, al' Bože moj izgube ljudi i ličnu kartu pa ne daju krv da bi izvadili novu. Je l' treba jedan seljak na kraju da ispašta što je bombardovan sup i nestalo pola arhive. Nek izvedu nekoga da pogleda traktor i uvede ga ponovo u arhivu, tablica postoji, deda vlasnik. Nije s' neba pao.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Taj sup je bombardovan pre 20 godina,znaci ti nikad nisi isao da proveris dokumentaciju a sad ti je kriva drzava?Te nove famozne tablice sam resio jos 2013 na mom imt560
 
Taj sup je bombardovan pre 20 godina,znaci ti nikad nisi isao da proveris dokumentaciju a sad ti je kriva drzava?Te nove famozne tablice sam resio jos 2013 na mom imt560
Da, kriva je. Jesam ja dužan da sređujem arhivu. Nisam ništa proveravao, jer nisam imao potrebe, a iskreno da Vam kažem nisam ni mislio da je ovakva situacija. Kada su već znali šta je i kako, zašto odmah nisu pozvali sve ljude da se mašine ponovo uvedu u arhivu, je l' trebao narod da gata šta im je sa arhivom? Nije to jedan ili dva traktora, već ko zna koliko mašina. Mislite da bi 2013. bilo nešto drugačije?

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Povodom preregistracije traktor a i ostalih masina danas se obratio ministar Stefanovic u dnevnim novinama Blic ,pa procitajte. Je..m li mu nanu naninu
 
A misovi sta je nevalja vam vlast vidite bre sta Nebojisa Dr. Stefanovic radi za nas poljoprivrednike svaka mu cast nema i naredne 4 godine da nam je ziv i zdrav!
 
Nazad
Vrh