Registracija polj. mehanizacije bez potrebne dokumentacije

Pa sta ako nemas broj na sasiji trazi da ides na PUS-ovanje i resen problem malo ce te skuplje izaci ali bilje i tako nego da je neregistrujes!
 
Pa i to moze fino uzmi pa nakucaj iznad prednjeg levog tocka naprskaj sonom kiselinom ili mravljom ako gde mozes naci i sacekaj malo da dobro zardja osmirglaj i kazi da si jedva uspeo da nadjes broj i stvar resena!
 
Ma ja nikako ne mogu registrovati pobedinu prikolicu,jer ne znam gde je broj šasije a prikolica su ranije bila registrovana na bele tablice a na zelene ne može-dakle LAŽU
ako je imala nekad bele tablice onda je prikolica kamionska i ona nemoze da se registruje na izjavu , ali moze atestom da se prebaci na prikljucno-poljoprivredno vozilo i da se onda registruje na zelene tablice
 
Imam problem sa godištem traktora kojeg želim da registrujem. Traktor ima ukucan broj šasije i ima librice za motor i menjač, ali nema nikakvu drugu libricu, pa iz tehničkog pregleda ne znaju koje je godište. Šta raditi?
 
Jel ima neko na pobedinoj prikolici fabričku tablicu da mi uslika da vidim kako izgleda... Neki tvrde da pobeda nije stavljala fabričke tablice na prikolice, pa ako neko može da dokaže suprotno...
 
Imaim ja, slobodNo im reci da lupaju. Slikam za par Dana kad dovoljno nasolim gace.
 
Da li mehanizacija može ići na članove gazdinstava.Ja bih hteo odmah na decu da registrujem
 
imam problem da registrujem traktor rus 52. Broj motora broj sasije tehnicki ispravan ali nemam tablicu i nemoze se ocitati godina proizvodnnje pa nemogu da prodjem tehnicki. STA DA RADIM? Bio sam u supu proverili su traktor nije u sistemu i rekli su mi da cu ga registrovati na dva svedoka ako prodjem tehnicki pregled.
 
imam problem da registrujem traktor rus 52. Broj motora broj sasije tehnicki ispravan ali nemam tablicu i nemoze se ocitati godina proizvodnnje pa nemogu da prodjem tehnicki. STA DA RADIM? Bio sam u supu proverili su traktor nije u sistemu i rekli su mi da cu ga registrovati na dva svedoka ako prodjem tehnicki pregled.
Otidji kod drugog na tehnicki:cao:. Vidi trebalo bi po broju sasije ili nekog drugog sklopa (na IMTutruba)da se vidi i zakljuci godina proizvodnje.
 
Imam problem sa registracijom.... Možda je off,a možda i nije. Naime radi se o auto prikolici,registrovana kao samogradnja,kojoj sam danas hteo da produzim registraciju i kaže mi čovek na tehničkom da sad treba da se priloži potvrda o izvršenom pregledu-atestu. Pitam zašto sad to traže kad im je već jednom predat taj papir i prikolica je već par godina registrovana? Čovek je samo sleg'o ramenima... Moje pitanje je da li je neko skoro registrovao takvu prikolicu (znači ne novu nego samogradnja prikolicu) i da li je imao takvih problema? Odnosno da li taj papir traže samo u našem subotičkom sup-u (poznati su po izmišljanju tople vode) ili je tako svuda?
Taman sam rešio kombajn i đubretaru i sad ovo.....:zli:
 
Nazad
Vrh