Registracija polj. mehanizacije bez potrebne dokumentacije

I sta sad ako se desi da ja kupim traktor ili prikolicu na starim tablama posle 3.4 sta onda? Ne mogu da ga registrujem???

Sad mi je sve ovo smešno-mi jednostavno ni ne znamo šta treba da radimo.Sve je rekla-kazala.Ako ništa drugo bar je red da nas pismeno obaveste.Ako je mogao svakom penzioneru da se zahvaljiva može i poljoprivrednike da obavesti.
 
Ovo je žalosno šta nam rade... Ja imam 1 traktor i 5 prikolica na starim tablama... Ko nas pita dali imamo para za registraciju??? Ko je nas obavestio da se mora do 3.4 prebaciti na nove table? Što ne stave na dnevnik RTS-a uslove za registraciju i taj novi zakon o registraciji... Lopovi
 
Imt 539 sa starih na nove tablice izašao 9200 dinara,ostalo neka čeka...
Inače Zetor 7211 bi bio oko 12500,Loznica 5t oko 8500,za MTZ 52 nisam pitao a sigurno će biti više nego Zetor pošto ima 1100cm3 više.Kombajn Univerzal nisam smeo ni pitati pošto je bez kabine,sve u svemu trebalo bi mi još oko 600€ za ostalo::jako_besan::
 
Po svemu sudeći, će to opet biti samo buva, kao i onomad za obaveznu registraciju svake godine, pa registraciju balirki, i još što šta.
Nema šanse da svi prebace na nove tablice u tako kratkom roku, a ni tablica nemaju dovoljno.
A i tehnički od 7000 je dranje kože, i hvatanje na brzaka, a kada prođe taj 3.4. opet će sve po starom.
 
Kod nas je tehnicki 2000din,meni je JD na novim tablica a za ostalo me zabole,sad cu i 560 prebaciti na nove a prikole neka cekaju drugi neki zakon
 
Kada bi krenuli u masovno kažnjavanje sada u setvi, to bi izazvalo bunu, a vlast se nalazi u predizbornoj kampanji :osmeh:
 
posle 03.04 ako te zaustave sa starim tablicama pisu kaznu kao za neregistrovano vozilo,a moci ce i posle tog datuma da se prebaci na nove,nije naznaceno do kada se moze prebaciti sa starih na nove.
 
Nemora se do 3.4 .prebaciti na nove table ,do tada samo stare vaze a nove tablice mozemo uzeti i u maju ,junu..... samo što nam mašine nece biti registrovane
 
I dosad smo vozili neregistrovane traktore samo što smo imali stare tablice koje nisu ništa značile kada nas zaustavi policija jer ni deset posto nije imalo polisu i tehnički pregled
 
Sve je to bilo tako,ali neka mi piše kaznu ode 15000 din i vozačka za traktor 3 meseca onda mogu ići u pm
 
Nazad
Vrh