Registracija polj. mehanizacije bez potrebne dokumentacije

Gde si išao i koja je cena tehničkog pregleda za traktor.

- - - - - - - - - -

Morao sam da skidam dodate radne farove.
 
To poskidaš kod njih,sada zvao gume iste šare isti proizvođač ,samo sam zaboravio dali ripne moraju da su u istom položaju jedna i druga guma jer ne mislim da skidam gumu sa felne,samo prebacim sa drugog traktora.
 
Ja ću poneti kutiju sa alatom kada krenem na tehnički i skidati na licu mesta sve što kažu da ne treba.
 
Nije da ne treba na tehnickom vec da po njima nemoze a nama ti radni farovi trebaju na njivi kao oci u glavi ali sta to vredi nekom majmunu u Beogradu koji pise zakone.
 
Led radni farovi su zabranjeni u javnom saobraćaju, moraju biti pokriveni crnom vrecicom ili plasticnim poklopcom.

Poslato sa LDN-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Pa eto takva im je logika. Postoje fabricki poklopci koji dolaze sa malo skupljim i kvalitetnijim farovima.

Poslato sa LDN-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Nešto bi trebalo i uvesti pod obavezno, duple zadnje lampe u tom slučaju bi dodatne išle gore na kabinu. Kad se zakači prskalica ili veći rasturivač orginalne se ni nevide.
 
Poneti na tehnički crnu kesu za smeće i izolir traku, a sve što ne treba na traktoru prekriti i izlepiti, kao što putari umotaju znakove pored puta kada nisu aktuelni :ideja:
 
A ako su radni farovi sa halogenim sijalicima? Jel problem sto postoje dodatno ugradjeni radni farovi ili je problem u led sijalicama ili oboje
 
Kod nas obadvoje.... Kazu skidaj i sakrij zicu da se ne vidi na slici!
 
Јуче регистровао ауто питам за тракторе каже технички 3000дин реко немам трокут каже он имам ја па ћемо ставити:haha:мислим да све зависи од људи на техничком дали ће зезати или не....
 
Nazad
Vrh