Registracija polj. mehanizacije bez potrebne dokumentacije

To je kampanja namerno smišljena kako bi ljudi kupili nove traktore.Šta nas briga,tako nam dobro ide da iz jednog džepa možemo da kupimo nov traktor a iz drugog svu priključnu mehanizaciju a ostane nam sredina tj.k da izbijemo oči.
 
Milovane potvrda o tehničkim karakteristikama ili saobraznosti koju izdaje proizvođač ili zastupnik.
Bradonja aha u tom grmu leži zec ili možda pak i zečica
 
Vidim dosta traktora ima onaj manji trougao za spora vozila nazad ,jel to prolazi na tehnickom ili mora veliki trougao ?.
 
Ljudi da li je trougao sada obavezan na traktorima? Kupio sam davno za Imt 533 ali nikako da ga namontiram jer nemam ideju gde ga okačiti, a sledeće nedelje idem na tehnički.
 
Obavezan je.Trebao bi na sredinu traktora.Ako imaš zadnje staklo zalepi ga za njega jer dole imaš ciradu pa nema šanse.
 
Tako sam uradio na Zetoru, zalepio silikonom. Samo na Fergi mi je zadnje staklo uvek otvoreno zbog gasnih amortizera i ne može se nikada zatvoriti do kraja pa tražim neko drugo rešenje.
 
Тресла се гора родио се миш....ево код нас у селу сви се нешто бунили на одлуку, већина је рекла да неће регистровати механизацију јер је пуно новаца, сада ужурбано мењају све од реда на приколицама, тракторима....комшија ми јуче рекао да неће регистровати своју приколицу, сада му мајстор намешта ваздушне кочнице које нису годинама радиле, а он је наручио две нове гум еза осовину која је имала различите шаре...

Ми само кејса терамо на технички, све остало нема шансе...и онако од ове године све вучем у своја складишта, која коначно приводимо крају..
 
7DMA0WF.jpg

Slika sa neta.Čovek kaže da je prošao tehnički.
 
Jedno pitanje za kolege ako znaju, 2015 sam preveo sam traktor i dobio nove tablice i nalepnicu TRAJNO tada sam dobio potvrdu o tehnickoj ispravnosti koju sam produzio i 2016 a posle nisam, sta sad?:sta:
 
Nazad
Vrh