Širokoredne sejalice "Maja" i "Lara"

Odlicna sejalica " Lara" evo imam je vec cetiri godine, radi bez problema... koga nesto vise interesuje slobodno neka me kontaktira na pp...pozdrav
Postovanje ,,,
Dali ste imali ugradjenu EKS za ovu sejacicu ..ako da gdje odnosno na koje mesto se ugradjuje senzor brzine na pogonskoj gredi osovini ..nikako da nadjem sliku ili info ..
zahvaljujem unaprijed i Svako dobro zelim
Jasmin
 
Na jedan od srafova koji drze pogonski tocak ubacio parce flaha. Deformosao ga da da pridje sto blize gredi koja drzi pogonski tocak, i na gredu fiksirao senzor.
 
Misljenje, kupljena nova prije par dana
a8b411ee87d3515eb8e8923038feb867.jpg
6a1e988145a94e54b806e63764ab782e.jpg


Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Ne mogu da nadjem na forumu dokumentaciju za Maju!?
Voleo bih da imam i digitalnu varijantu ako ima neko.
 
Za setvu soje sejalicom Lara (Majevica) koje ploce koristite za setvu, sa koliko rupa i koliko mm su rupe?
Ja sam hteo sa 100 rupa a u fabrici kazu da ne moze sa 100 rupa, moze ali sa manjim rupama a onda ne garantuju da ce drzati seme.
I da li odgovaraju neke ploce od drugih sejalica ili su za Laru samo njene orginalne?
 
Hvala sto si odvojio vreme da uplodujes, imam i ja stampano uputstvo ali nekad je zgodno imati na njivi u mobilnom sve sa katalogom rezervnih delova.

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 
Gde mogu naci od Maje onaj hidaulicni prebacivac ( ublazivac)sto prebacuje markere? Riknuo mi stari
 
Nazad
Vrh