Majstor Đura i (ne)održavanje kombajna

danger

Član
Učlanjen(a)
8 Jan 2008
Poruka
5.690
Lokacija
Opstina Sid
slusaj ,treba da me castis :ppozdrav:,da te nisam bocnuo o temi laverda,ostala bi tema na dnu stranice a ovako se digla na vrh nasim komentarisanjem,samo sam te cekao da odgovoris na provokaciju,kad se vidimo :cao: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Laverda

pa ja to cugija i zezam jer je ovde tema laverda a ne matori majstor djura :osmeh: :osmeh: :osmeh: :osmeh: :cao: :cao: :cao:,i jos nesto,usprite malo sa laverdom,do neki dan je bila na dnu sa jednom stranicom a sad se tema razradila pa ce jos i klasa obici :osmeh: :osmeh: :osmeh: :D :D :D :cao: :cao: :cao: :cao: :haha: :haha:
 
Odg: Laverda

Morao sam danger, bilo je jače od mene, a ti mu za par meseci reci ko si i šta si :osmeh:, nećemo više u off.
 
Odg: Laverda

ima jedna Laverda u Baranji,viđao sam je samo u prolazu.Ništa nije drugačija od Fendt-a
 
Odg: Laverda

gregorije covece sto se ti lako uzbudjavas pustiga bolan rece onto tebi al polako dok nadodje.
``tiha voda bregove valja``
e vako sto se tice komon rejla vidio sam slucaj na landiniju da je cjev visokog pritiska pukla usled zacepljenja dizne (zaribala) sto znaci da moze i da propisa pa da spali klip a moze i da zcepi.
a drugi slucaj kod kolege na fahru je bio da je dizna propisala i sprzila klip to jest napravila rupu da moze hemijska proc izmedju stubline i klipa . rjec je o sistemu (dizna -bos pumpa).
mozda bi admin trebo da otvori temu o sprzenom klipu -dizna -pumpa -rejl :ppozdrav:
 
Odg: Laverda

mladene,ja hteo da spremim druga gregorijanca za naredne godine kad komonrejl malo popusti sa zivcima da spreci to na vreme,dao mu savet kako da sacuva iveko a on se naljutio na mene :sta:,sve to sto sam pisao o diznama pisao sam zato jer sam to radio,koliko sam samo slucaja imao golf 3 tdi koji radi od 190-200bara pa skenja klip a ne komonrejl,nisam nikad imao da na komonrejlu pukne cev visokog pritiska ako dizna otkaze,to nebi trebalo da ima veze jer je u rejlu uvek isti pritisak,ako jedna dizna zacepi ili otkaze spulna na dizni svejedno,pritisak se nepovecava na tu diznu zato jer je krepala,jedino ako nesto sa pritiskom na kompletnom rejlu nije bio uredu(povecan)pa da cev nije mogla izdrzati,al ajd,svakakve se danas budalastine dogadjaju

@gregorije83
nije sprdnja samo me blam pred svima da kazem da imam 16 godina,kad uhvatim vremena kao sto smo pricali docicu do tebe da vidim tvog lava pa cemo se rukovati i upoznati oci u oci :cao:
 
Odg: Laverda

evo ja predlazem sajam u novom sadu da se sastanemo i da vidimo kolko je ko narasto za svoje godine odnosno kolko mu je rodni list pozutio.

@gregorije vidis da je nas denger mehanicar i ima mozda 3x16 godina :ppozdrav:
 
Odg: Laverda

NA,ako pisnes odose muda :osmeh:,ja odmah kazem ko su stanovnici tvoga sela i kako ih nazivaju,ili tvoju varos,........r varos :osmeh: :ppozdrav:,bolje cuti nek se pate,vidis da je za samo 6 meseci mladen promasio :haha: :haha: :haha: :cao:
 
Odg: Laverda

pa ako daju dobru ponudu kes delimo i svako dobije po neki kombajn gratis pa makar to bio i lexion :haha: :haha: :haha:
ma opusteno za ime,nek dovedu komsinicu pa ce da vide... :D :D
 
Nazad
Vrh