Cena nafte

Pisao sam o pumpama u mom kraju.
Po Sapcu je jedno vreme toceno na nis - ovoj na Savi.
Dali se toci po Svilajncu, Mladenovcu to me ne zanima.
Samo pisem da kod nas na nekih desetak pumpi u okruzenju se ne toci.

@ Marko

O kakvoj rasnoj diskriminaciji pricas?
Zasto tebe pogadja moje pisanje?
 
@ Marko
O kakvoj rasnoj diskriminaciji pricas?
Zasto tebe pogadja moje pisanje?
Ne pogadja mene tvoje pisanje vec obrnuto, posto si ti meni otpisao da lupam, a onda ti se javio komsija, da nema potrebe da preplivavas Savu, da bi dosao da necega sto ti je ispred kuce. A za nekog ko se potpisuje sa @kurkela, mnogo ozbiljno shvatas neke komentare. Rasna diskriminacija je zbog toga, sto se nekoliko vas zali da necega nema gore ili dole, zbog nekih visih razloga, a posto su sada kod nas ovi "rasni" nekako najprisutniji, pomislih gresan, da nije zbog toga. Jer na sve strane zaverenici, i rade o glavi iskljucivo po "rasnom" pitanju. A inace dobri ljudi, lova ih ne zanima.
 
Ne pogadja mene tvoje pisanje vec obrnuto, posto si ti meni otpisao da lupam, a onda ti se javio komsija, da nema potrebe da preplivavas Savu, da bi dosao da necega sto ti je ispred kuce. A za nekog ko se potpisuje sa @kurkela, mnogo ozbiljno shvatas neke komentare. Rasna diskriminacija je zbog toga, sto se nekoliko vas zali da necega nema gore ili dole, zbog nekih visih razloga, a posto su sada kod nas ovi "rasni" nekako najprisutniji, pomislih gresan, da nije zbog toga. Jer na sve strane zaverenici, i rade o glavi iskljucivo po "rasnom" pitanju. A inace dobri ljudi, lova ih ne zanima.
Ako malo bolje pogedas videces da je moje pisanje upuceno Kisu, koji se zali kako samo ima u Srbiji.
Loz ulje mi nije ispred kuce, jer su te pume po 40 - 50 km, udaljene od mene.
Malo pazljivije procitaj postove i nemoj se bez veze oglasavati.
 
I meni je logicno da cena bude ista, ali clan @dejan77 kaze da je kod njega na nisovoj pumpi 100. Izgleda da je u ovoj drzavi sve moguce.
 
Nije ista cena.Barem ovde se ne slaže kao kod vas mada i nema nešto mnogo pumpi pa im najverovatnije konkurencija ne smeta i mogu da dižu cenu koliko hoće.
 
Danas sam bio na dve nis - ove pumpe, na kojima ne toce loz ulje.
Ralog koji oni navode je,
da automat za tocenje lozulja, mora biti izdvojen od ostalih automata za tocnje ostalih derivata.
A, oni nemaju te uslove.
Takodje i privatnici navode neke svoje razloge.
 
Shvatam ja da je na privatnim pumpama razlicita cena, ali kako na jednoj nisovoj pumpi da bude 92 a na drugoj nisovoj 100. Kod mene je pre nekoliko dana na knez petrolu bilo 96.9, a u poljoapoteci ratar 99.
 
Ako malo bolje pogedas videces da je moje pisanje upuceno Kisu, koji se zali kako samo ima u Srbiji.
Loz ulje mi nije ispred kuce, jer su te pume po 40 - 50 km, udaljene od mene.
Malo pazljivije procitaj postove i nemoj se bez veze oglasavati.
Pa sta da ti kazem, izgleda da si u pravu. Mislio sam da se ono za lupanje odnosi na mene. Meni je bilo zanimljivo sto on tvrdi da mora dole, a ti obrnuto. Pa se stoga izvinjavam zbog nastalog nesporazuma. A mi se cak sta vise i slazemo, @Kish stvarno lupa. :haha:

Pozdrav
 
Pa sta da ti kazem, izgleda da si u pravu. Mislio sam da se ono za lupanje odnosi na mene. Meni je bilo zanimljivo sto on tvrdi da mora dole, a ti obrnuto. Pa se stoga izvinjavam zbog nastalog nesporazuma. A mi se cak sta vise i slazemo, @Kish stvarno lupa. :haha:

Pozdrav
Ja tebi nigde i nikad nisam rekao da lupas,
ako ti dodelim crveni karton,bice kako to nije uredu....
 
Danas me zvao drugar nudi mi 5000litara lozaka,budala sad nasao da trguje na kraju sezone...Kod nas je i dalje na pumpama oko 95-100din.
 
Trazi 90din s tim da bi i dostavio,e sad uvek ima mesta za dogovor ali ga nisam nista vise pitao ni o boji,ni o zadnjoj ceni jer mi ne treba pa sam ga drugarski ispalio. :osmeh:
 
Drustvo to je astronomska cena za tu kolicinu.Kod mene na pumpi u blizini 91,90.Sipas koliko oces,kad oces i u sta oces.Mera tacna 100%,licno redovno proveravam.Za sada sam prezadovoljan i sa potrosnjom,prijatno sam iznenadjen.I kod njih kad bih kupovao 5000 litara dobio bi po 80-85 din.
Pumpa pored Lukoil 92,10.
 
НИС је 18. октобра снизио велепродајне цене лож уља са 90,44 на 75,67 динара за литар.
Снижење ће се одразити и на малопродајне цене овог деривата на свим бензинским станицама компаније на којима се он продаје. Тако ће за купце у малопродаји цена бити 92,11 динар за литар.
По мишљењу компаније, снижење цена лож уља у периоду грејне сезоне омогућиће да се значајно повећа обим продаје и промета овог деривата



Izvor:http://www.nis.rs/index.php?option=...ompanijske-vesti&Itemid=68&lang=sr&Itemid=179
 
Nazad
Vrh