Cena nafte

Krlemrle je napisao(la):
Vraticemo se mi na konje, volove i magarce pa da vidiš onda rentabilnost! Makar samo prevoz i špartanje konjima za početak. Dole napredna tehnologija! :udri:
prijatelju u mom selu nema vise konja ni konjskih zapega tako da neznam kako ce mo a cigani pokupili sve stare spartace i plugove tako da neznam kako ce mo :sta: :sta:
 
Kakav racun ??
Nije to tako velika razlika u ceni,samo ajd uvek je bolje i dinar jeftinije a ne 20-30 koliko od prilike bude jefitnije.
 
Neće me mrzeti da ponovim! Evo, ovako ćemo da oremo u budućnosti!

29mor45.jpg


Samo neka oni dižu cene dizela, ovakav način obrade zemljišta će da doprinese smanjenju nezaposlenosti, a što reče kolega možda i povećanju nataliteta. :haha:
Post je spojen: [time]1295806571[/time]
_________________________________________________
Svašta! Pa ovo je kafe, baš zato da možemo da ćaskamo. Ovo ima veze sa temom. To je dovođenje do apsurda trenutnog stanja na domaćem tržištu naftnih derivata i njegovog uticaja na poljoprivredu u Srbiji.
 
Ja sam kad god sam mogao uzimao naftu na crno.Ali i tu ima svega i svačega.Sad sam se bazirao na pumpu pa kad odbijem refakciju opet dobro.
Post je spojen: [time]1295806930[/time]
_________________________________________________
NA je danas jako oštar i mi obični smrtnici se moramo paziti.
 
Kako nema,svasta muckaju ljudi,nasao sam coveka ima pravu robu,kvalitet nema ga u drzavi :D,a za racune neko je vec napisao, ::novac:: su cudo.
 
@Diklofen nisam opasan,2puta sam diskretno obrisao sliku,kad je trazio objasnjenje ja sam da a on tera inat,a posto znam koja te tema boli reci cu ti da su tastatura i zivot 2 razlicite stvari,meni u profilu pise moje ime i stoji moja slika,nisam morao nista da menjam... :cao:


A za naftu kad kakva tura prosle godine je bila isto od jednog koji kupuje hiljade litara,kvalitet je bio odlican samo smo morali dosipati malo ulja jer je bio evro dizel u pitanju,ali za 90din/l je odlicno. :cool:
 
N.A...Ovo je bas nafta 170e bure,217l,a i to je cena dobra za evro,jedino sto treba da se mesa,nije ni to problem za sve ima leka.
 
Nazad
Vrh