Cena nafte

jel imate vi gorivo za poljoprivrednike ( kao kod nas plavi eurodizel) na kojemu država ne uzima toliko love... e sad neznam koliko je 1 euro dinara kod nas je taj plavi dizel 3,2 kn znaći oko 0,45 eura /litra
 
Kupio danas  :osmeh:, Branko jesi li ti uzeo? Nema kreso, kod nas D2 ide u sva vozila, 1 euro 93 dinara trenutno, a dizel trenutno 54,6 din.
 
Kod mene nema od juce na obe Jugopetrolove i 1 privatnoj ni kapi.Morao sam ici u Slatinu na privatnu (nekad bio Beopetrol pa Luk Oil) sad se zove Bingo ( valjda svi "dobijaju") jer tamo su imali nesto na lageru i to kad potrose nece dobijati dok ne poskupi. ::lose::

Jbg nemozemo nakupovati za ceo zivot.

Nemozemo nakupovati koliko oni mogu poskupljivati.
 
Čugi, kupio sam danas D2 na Lukoilovoj pumpi. :D
Kaže pumpadžija da svaki dan imaju nekoliko mušterija sa traktorom, korpom i buradima u njoj.
 
Ja taman završavam tankovanje, kad stiže cisterna sa novim gorivom, kod mene nema velike konkurencije tako da ima dovoljno dizela.
 
Kod nas je jurnjava jos od srede tako da kad stigne ima ga 3-4 sata i onda cekaj da stigne ponovo!
 
I ja sam uzeo godisnju zalihu pre nedelju dana na EuroPetrol-u. Kod njih uzimam samo zato sto donose kuci vece kolicine po istoj ceni koja je na pumpi.
a nafta je ok, uzeo sam i prosle godine i zadovoljan sam :cool:
 
Evo kod mene u selu je bilo katastrofalno danas a i juce guzva na pumpi koliko ti god srce zeli...
Ja isao da natocim nafte ja na pumpu nema nafte kaze ovj meni cekaj sad ce jos malo pa da stigne cisterna kad je ovaj stigao istace on jednom direktno u 5 cisterne od 1.000 litara ne da sam bio besan :zli: TEK OD PONEDELJKA NAFTA
 
ja sam neki dan uzeo 3 tone puna kapa sve sam novce dao ali jbg nikad jeftinija nece biti
 
Kazu krajem nedelje da ce ponovo poskupeti :zli:
cini mi se da ce malo po malo da ide prema 80 pa 90 dinara....
nema veze sto je na svetskom trzistu barel oko 40 USD ::novac::
mislim ::lose::
 
Nazad
Vrh