Vaši sajtovi čija je tematika poljoprivreda

branko je napisao(la):
Brundalo druže, Firefox ima meteo dodatak, koji je poprilično tačan, i svakog sata se obnavljaju podaci...
Mislim da ima plagin na Mozila sajtu.
Kazu stari da je dobro saslusat i drugu stranu, odnosno sta kazu doktori ako van se ne svidja moje a vi potrazite i drugo misljenje. Ovi imaju prognozu za cijelu sedmicu i poprilicno su tacni. Koriste tehnologiju Ferrarija iz F1 ili mozda Ferrari koristi njihovu. Ma neznan vise he he :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Znaš, kako sam prošao tridesetu počeo sam malo po malo da zaglupljujem... ::lose::

Zato te molim za detaljnije objašnjenje. :bravo:
 
To je dobro, pošto Google kada naiđe na dva ista teksta, proveri koji je stariji. Onaj sajt gde je tekst stariji je orginal i ide gore, a onaj sa novijim tekstom Copy-Paste bude penalizovan i ide dole.

jbg, sistem je surov, mada takav potez kopiranja sadržaja nije ok ::lose:: ::lose::
 
to sam primetio za traktor gde je cugi rekao u polje i to me podseti na cugijev savet,kad sam procitao cugijev post oni isti...
tamo admin kopirao aj da je neko...nego ADMIN,pa nece nas ni na fejsu stici sa brojem clanova i komentara :haha: :haha: :haha: :ppozdrav:
 
Svakodnevne aktuelnosti iz poljoprivrede u 5 minuta

Poštovani forumaši, administratore i ostali...
Na ovom linku možete pogledati u 5 minuta aktuelnosti iz poljoprivrede.
http://www.youtube.com/user/agencija76
Inače zovem se Tibor Petrik, urednik sam emisije o poljoprivredi "Agrolink" na RTV Panonija iz Novog Sada.
Pre 4 meseca pokrenuo sam Agrolink Dan, kratka forma svakog radnog dana, jer je poljoprivreda retko zastupljena u vestima, a poljoprivrednici zaslužuju da znaju. Naročito oni koji samo gledaju televizor.
Želeo bih da pohvalim forum i obećavam veću aktivnost. :ppozdrav:
 
Vidim da su neki snimci nazvani po brojevima, a neki po datumima. Ovo sa datumima mi se više dopada, jasnije je za snalaženje. Svaka čast na ovakom potezu :D


'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Sada sam tek video da su to sve datumi
 
Početkom oktobra, firma Bittera iz Slovenije postavila je i objavila srpsku verziju internacionalnog portala, Mascus.rs . Mascus je javna elektronska pijaca koja omogućava profesionalcima kupovinu i prodaju polovnih mašina i opreme iz oblasti građevinarstva, poljoprivrede,šumarstva, industrijskih mašina i komunalne tehnike. Mascus postoji u 32 zemlje i preveden jena 26 jezika, a od oktobra je partnerima ponuđeno novo tržište - srpsko. Pored velikog broja polovnih mašina i opreme, na ovom portalu nalaze se i dodatne usluge o načinima finansiranja i transportnim uslugama u Srbiji.
http://www.mascus.rs/
 
Nazad
Vrh