Subvencionisani krediti od strane ministarstva

provac

Član
Učlanjen(a)
17 Maj 2010
Poruka
655
Lokacija
село Прово-Шабац
Da li je iko od vas uopste dobio taj i takv kredit ,jer na sajtu min poljop stoji spisak banaka koje daje takve kredite ,Ali kad odes na sajt neke od tih banaka NEMA NISTA, vec forsiraju svoje kredite po mnogo visim kamatama. Hvala na pomoci, ako je iko uspeo da dobije nek pojasni neke detelje.
 
Ima li koga da je refinansirao kratkoročni kredit uzet od minitarstva poljoprivrede u kešu?Kakva je tu procedura?
 
Vrlo iscrpno i detaljno sa tvoje strane Sandore..kao i da nisi nista napisao ili kopiras onu reklamu udjes izadjes i gotovo ..za sta se daju krediti i koji su uslovi itddd to me zanima
 
Ja sam dobio subvencionisani kredit od Komercijalne banke, trebalo je 4-5 stvari, ispunjen zahtev i da se ceka oko 25 dana dok ga nisu odobrili, ja sam uzeo za traktor.
 
jeste produzili su samo ni jedna banka jos nije potpisala ugovor o produzenju .Ja sam hteo uzeti za kupovinu zemljista.Ovaj od 8.03 % ce biti aktuelno od januara meseca sledece godine (za vreme predizborne kampanje).Tu informaciju sam dobio od ovih novih agronoma .A prvo bi trebali dobiti ostatak subvencija od ministarstvaaa(ostatak iznad30 ha).
 
Nazad
Vrh