Zadrugar

E da nije zelen mozda bi ga i kupio ovako mi se ne uklapa u boju kod mene sve crveno! :haha:
 
http://images.google.rs/imgres?imgu...?q=zadrugar&gbv=2&ndsp=20&hl=sr&sa=N&start=20


2823s03.jpg

33dyx3b.jpg


ovaj kaze da je to zadrugar trazi 7000km
erjrj6.jpg

2iuyfix.jpg

2sbocup.jpg

2hqeddk.jpg
 








Evo nekoliko slika o zadrugaru....

neznam dal sam lepo postavio jer sam nov...inace i ja imam zadrugara kao ovi na slici 66. godiste...dobar je to traktor. ::namigivanje::

Edited by Mityoo: Izmenio sam neispravne linkove da se slike pojave!
 
Kako nije?

Pa zar današnje Rajke nemaju kabine? ::namigivanje:: A gde si video Zadrugara sa kabinom?
 
moj ima kabinu..... :osmeh: ali od rakovice 60.....a zna li neko nesto vise o tom traktoru jer ga je cale moj skoro uzeo...znam da pasuju delovi gotovo svi od rakovice....zanima me zasto se stalno okrece kardan...kao da nema duplu lamelu...
 
Odlican je to traktor za posede do 10 ha, imam ga 7 godina, 65. godiste, ne bih ga menjao za novog IMT, verujte. Rado bih kupio kuku za prikolicu ako neko ima na prodaju. Znam da moze od rakovice ali ja sam zainteresovan za original.
 
Landinac je napisao(la):







Evo nekoliko slika o zadrugaru....

neznam dal sam lepo postavio jer sam nov...inace i ja imam zadrugara kao ovi na slici 66. godiste...dobar je to traktor. ::namigivanje::

Edited by Mityoo: Izmenio sam neispravne linkove da se slike pojave!
Zar ovo nije cuvena LANDINA
 
Nazad
Vrh