Jagode

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ljudi a gde ste kupovali platno za tunele i po kojoj ceni:haha: ::novac:: ::novac::ja pitiva u drvoplast kraljevo 90 dinara je od 2 metra sirine i 150 mikrona a sad koko staje u kilo nezna ...koju sirinu vi ce stavljate:haha::haha:??
 
ljudi kazite mi jel u ovom poslu mora da ucestvuje cela porodica ili ne mora
imam povrsinu oko hektar?znam da treba dosta radne snage ali i da li je isplativo raditi to samo sa radnicima bez porodice?hvala
 
malo ce ostane tebi pomisli kad treba das radniku a ne na tvoju porodicu ako ti je bas hitno nekad ti pozovi radnika a vecinu uradi sam vise ce ti ostane :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Ima mesec dana kako sam posadio sadnice klerija koje dubre da uzmem a i imam dosta lisca suvog mada izbijaju i mladice dali sada da ga uklonim nov sam u ovom poslu
 
ZDRAVO NA SITE MALO POMOCI AKO MOZE
a3iexu.jpg
,
2yoev0g.jpg
IMAJE NA NEKOLIKO LISTOVA.
A NASAO SAM I P[O KOJU GASENICU ONU SIVOM SA CRNOM KAKO JE ISKORENITI PRSKO SAM SA AKTAROM ALI IZDGLEDA NISTA OD TO POZDRAV :D


Pisanje velikim slovima na forumu se smatra vikanjem,galamom i ubuduće nemojte pisati takvim stilom.
 
probaj sa basudinom, ja sam gusenice resio sa tim sredstvom, a vidi nazad na forumu, nisam siguran ali mislim da je nebojsa nekome preporucio nurelu.
 
slabo aktivnosti na forumu.
sta se radi kod vas u jagodama trenutno, dajte malo :veseljak::
moje su se bas dosta lepo formirale i razgranale. juce sam zavrsio sa prihranom {kalijum nitrat} i mislim da je to to za ovu godinu sto se tice prihrane. osim ako neko od vas ne savetuje drugacije, prihvatam svako misljenje.
i pitam dali treba da stavljam slamu ili nesto za zimu. moje jagode su u plateniku, bez grejanja nista posebno obican plastenik, jedna folija. ]
ili to samo ovako ostavim i jos jedno pitanje, jel plastenik treba biti zatvoren uvek zimi.
malo glupa pitanja ali,,,
hvAla unapred
 
@ del boy

malo ko ima plastenike ovde su uglavnom svi na otvorenom :haha:, ali mislim da zimi se ne otvara plastenik zbog velike hladnoce
 
hvala, malo je rano za ova pitanja ali eto cisto iz dosade da znam unapred. a sto se tice slame i nekog pokrivanja, dali to treba? :cao:
 
Iskreno neznam :haha: :haha:, mislim da ne trba mada sve zavisi od spoljne temperature, ima valjda neki jagodar ko sse bavi u zatvorenom prostoru pa da objasni :ppozdrav:
 
Ma foliju treba skinuti ili barem non stop da bude otvoren (jer moze krenuti par dana toplije vreme tokom januara i februara i jagoda moze da krene pa kasnije zazimi i bude problema).Tako da se folija stavlja tek krajem februara i krece se sa forsiranjem i tada plastenik treba biti zatvoren do cvetanja.
Post je spojen: [time]1286995999[/time]
_________________________________________________
Ja foliju sam skinuo odmah posle berbe i stavljam je krajem februara.
 
ok. hvala.
ali ko ce sad to skidati. ostavicu je pa sta bude. luftirati zbog toga da ne krene ranije.
a dali ti stavljas slamu ili nesto. ja sumnjam dacu ista
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh