Jagode

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@ torrente

Nema potrebe da cupas list, brzo se on oporavi, to je najvise od naglih promena temperatura, bar mi tako rekli u italiji ili sam ja pogresno shvatio :). I ja sam to imao prve godine i bila frka nisam znao sta cu, ali kad mi malo bolje pojasnili, pao mi je kamen sa srca. Narode gde se ubacuju smajlici ja se ubih trazeci ih i ne vidim ih nigde :)

http://poljoinfo.com/misc.php?do=showsmilies
 
ovako,sadnice nisu kontejnerske vec frigo.Recimo da sam ja lose razumeo ili su mi lose objasnili.Cena je 19.50din;folija 50micr.-312din/m;i kpk 7din/m.To je to,nazalost nisu kontejnerske.Njih nigde nema sa sertifikatom,sve sam pretrazio.Covek se zove Milorad i iz beograda je.Eto mu i malo reklame.Doduse ne znam dali je dozvoljeno.Dali je mozda neko vec imao posla sa doticnim gospodinom...A Nebojsa,ako te i dalje zanima broj telefona,poslacu ti na pp.

Pa tako sam i mislio. Ne treba broj, znam Milorada. Nisam od njega uzimao sadnice nego neke druge stvari i meni deluje kao ok lik. Pitaj boomsyte-a on je sa njim sarađivao i koliko znam bio je zadovoljan.
 
kontejnerske ima zeleni hit.Upravo sam saznao.Ali za oko mesec dana ce moci da se narucuju.Jel mnogo 26 din?Sta mislite,jel neko radio sa njima?Al sam...ko udba ::sramota::
 
Pa vidi, kao i za sve drugo, ko kupuje njemu je skupo a ko prodaje njemu je jeftino. Po meni je 26 din. malo jača cena ali zavisi i šta dobiješ uz to. Ima tu i rada i ulaganja ali ne baš toliko. Pitanje i koliko će biti frigo sadnice. Po meni su kontejnerske bolja varijanta pod uslovom da se odrade kako treba a siguran sam da će oni to dobro odraditi tako da se možda i isplati dati koji dinar više.
 
Otprilike sam i ja to pomislio.Ali razlika na pola hektara je 1100e::svaka cast::.Videcu vec,posto nemam pojma,bolje je na sigurno.
 
Milorad je iz firme zonex, ja sam sa njima imao super saradnju i fer i korektni su u svakom smislu, cena sejos nezna dok ne kupis jer obicno se krecu od 0.17-0.21 euro centi, pa koliko bude evro u datom trenutku kupovine ta cena ce biti.

A sto se tice zelenog hita, nisam imao nikakvu saradju sa njima, tj za malo prosle godine ali nisam jer su imali problem sa sadnicama, nisu mogli da obezbede ono sto sam ja zahtevao. Imaju odlicno ogledno polje, i rade veoma ozbiljno sto se tehnologije tice.
 
@ fruitboy

Lep je ovaj spisak smajlija ali dali ima negde da ih ukljucim, ne vidim nigde opciju kako da ih aktiviram da ih imam kao pre, ili sam prosto corav pa ne vidim :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Ok.,hvala drugari i drugarice.Uz vasu pomoc sam shvatio sta i kako :ppozdrav:...Ostala mi je izrada bankova,da vidim sa kim cu.A koliko vidim najpovoljniji je Intersad.100e+transport.p.s.Sta mislite o rezervoarima za vodu,dali su potrebni?Imam dva velika bunara u blizini ali plasim se da je voda dosta hladna...da gu ne saSecem :kisa:
 
:kisa::kisa:sta ovo moze biti neki nedostatak mikroelemenata ili mozda neka bolest :sreca::sreca:


b4z53q.jpg
 
Da nisi malo pretero s gnojivom sto se tice ove zutoce lista , tako i meni bilo u cvjetnjacima kada sam posadio par jagoda , nakon nekoliko puta zalivanja cistom vodom je proslo.

BERAA
Tako i ja imam na par grmova samo mi nije zute vec zelene boje , ne znam sta je.
 
Mislim da je zucenje lista edostatak gvozdja i cinka, bar je tako kod mene bilo, posle prve prihrane sa mikroelementima je nestalo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh