Istine i zablude o tovu bikova i njihovoj prodaji

Pitanje za sve koji cuvaju bikove u slobodnom tovu:
Jel dozirate koncetrat ili im dajete da jedu koliko hoce :haha:
Meni 13 komada koliko trenutno imam u proseku pojedu 100-150 kg koncetrata.
Posto sad kupujemo telad , moj otac planira da isprobamo da doziramo koncetrat kako se bikovi nebi "zatvorili" i stali sa rastom u visinu.
 
Kao prvo, napišite lokaciju i par reči o sebi kako bi znali kome se obraćamo.
Drugo, ne znam šta je smešno u pitanju iza kog ste postavili smajlić.
"Zatvaranje bikova sa rastom u visinu" je po meni čista glupost i pre bi se moglo reći da je to održavanje dijete do odredjenog perioda.
 
Prvo ja ne mogu da se predstavljam hiljadu puta, drugo ako je toliko predstavljanje potrebno da bi se odgovorilo na neko pitanje daj onda da vam dam maticni broj,broj licne karte, ime i prezime, adresu, broj racuna u banci, strucnu spremu, celu biografiju ako treba. Ali mislim da toliko nije potrebno, tako da ja sta sam hteo da napisem ja sam napisao.
Trece slucajno sam pogresio nisam imao nameru da stavim smajli nadam se da niko nije uvredjen time.
Cetvrto ja sam i postavio pitanje da bih dobio adekvatan odgovor ili objasnjenje a ovo " "Zatvaranje bikova sa rastom u visinu" je po meni čista glupost i pre bi se moglo reći da je to održavanje dijete do odredjenog perioda. " po meni nije adekvatan odgovor.
Ako vec hocete da vodite forum vodite ga kako treba.

Nisam tražio da se predstavljate već da upišete lokaciju i par podataka u profilu. Ako niste dobili "adekvatan" odgovor, potražite ga na nekom drugom mestu. Ja ne "vodim" forum već se trudim da jedan segment istog deluje uredjeno i korektno.
Z.K.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh