Prodaja Rakovica za izvoz u Egipat

Bugi ima dosta,ali nesto tesko to prodaje.
 
Ima li neko da prodaje prednju vucu od rakovice ili da se menjamo,ja njemu obican prenji trap, sve komplet uz doplatu?
Izvinjavam se ako sam otisao u off...
 
koliko vredi moja rajka 65 2003. godište?

---------- Poruka napisana u 14:57 ---------- Prethodna poruka je at 14:56 ----------

koliko vredi moja rajka 65 2003. godište? Ima kabinu iz Užica.
 
sta je sa tom pricom o rakovicama jel to gotovo ili jos traje kod vas:sta:
kod mene su ovih dana 3 otisle za izvoz
 
moj cica pre neki dan prodao rakovicu 65 sa 2400rc za 4500 e arapima,ode za egipat,momak se zove Muhamed,on prica i srpski,a drugi sto je bio sa njim nema pojma,on samo proba traktor,zagleda...
 
A zato vidim dosta oglasa u kojima otkupljuju rakovice.
Jel moguce da ih oni kupuju bez kabina posto sam video mnogo kabina za rakovicu u oglasima?
 
Bez kabine,obavezno cetvrtasta krila,rebrasti blok,da nije pucao,citav teg napred,citav vucnik pozadi(srafljenje na trup),da nije lomljen negde trup i varen,da nije skoro farbana,da nije duplaka,da je stari tip limarije(cetvrtasta ne)...ostalo ih ne interesuje.
Kupuju 60-ke ali nije to neka cena,65-ce ali sa tegom,varijanta 65-ce sa vucnikom napred nece da kazem veoma tesko ide,76-ca najtrazenije ali slabo se nalaze u prodaji.
Sada to(a i ranije je) moj komsija radi,rodjak clana Pocerina,ja sam od toga digao ruke,nemogu sve,poludecu...lomim se oko traktora,kupi-prodaj a posle moje poslove oko plugova i njiva nemogu da stignem.
 
Poslednja izmena:
Ma samo neka kupuju. Zbog pojacane traznje, skocice i cena, samim tim ce za njih trebati i rezervni delovi sto opet nesto znaci za IMR i u krajnjem slucaju i za ljude koji rade tamo i njihove porodice.
 
IMR radi ko u srecna vremena,u tri smene.A sto se tice cene,Rakovica je oduvek bila jeftin proizvod i da nije arapa cena za Rakovicu 65 90godiste u super stanju nebi bila vece od 2500 eura.Inace to sto oni kupuju je odnos,od 10 traktora dva su dobra a ostalih osam je tesko groblje.

- - - - - - - - - -

I da dodam,mnogi su zapazili da je moj burazer prodavao Rakovicu 65,oglas je bio i ovde na poljoinfu,a zasto ako arapi kupuju a mi smo dobri sa njima.Ne placaju oni to tako mlecno kao sto se prica,prodavali smo je da bi dobili malo vise od njih ali uzalud,nece je niko za te pare,nakraju otisla arapima za 3500 eura.
 
Daj te ljudi posaljite te arape kod mene da im prodam moju R65
Videli su arapi tvoju Rajku,skupo,nije rakovica na nekoj ceni,ljudi se varaju da mogu da uzmu sad neke enormne pare za nju.Sad ima dobru cenu ali je to i dalje niza cena nego za jedan 560 tog godista,a da ne pricamo o 565 koji je jos skuplji.
Kao sto rekoh,ako odu arapi,Rakovica ce biti traktor koji se nece prodavati i nece imati cenu,ko je ima terace je dok se ne raspadne.
 
Nazad
Vrh