Prodaja Rakovica za izvoz u Egipat

Ne verujem. Pozvao je jednog od 10 brace i sa njim se konsultovao. Tako radimo bar mi ovde koji trgujemo. Na zalost ja imam samo jednog. :haha:
 
U egipat uz haubice je najvise otislo narandzastih rakovica 60super i dosta smo im uvalili landina,zato se kod nas pojavilo na trzistu po koja najmladja landina,koju imamo i mi 1976 godiste.Ovaj momak sto ga ja znam u mom kraju,sto rastura rakovice i landine stalno prodaje crncima delove od njih,kaze ociste mu sve redom samo tako.
Kad sam skoro bio u irigu kod Steve na otpadu da vidim dali ima kuciste volana za rajku,nije hteo da proda jer kako kaze svi delovi i rajke na otpadu su rezervisani za afrikance.

A ja i burazer nemozemo rajku da im prodamo jer je varen blok,iako je radjen u rakovici zbog njihove fabricke greske,crnci nece da je kupe.Kazu zameni blok i dobijas 4000 eura,ali bloka nema ni za leka a da je citav.Odustali smo na kraju,pa prodajemo ovako.
 
Ja sam opet čuo priču (možda baš ovde na forumu - ne sećam se više), da Egipćani kupuju Rakovice jer su im se najbolje pokazale (za tu cenu) za kardanski pogon pumpi za navodnjavanje. Navodno, ne mogu ih pregrejati čak ni na njihovoj vrućini.
 
To je tacno,rajka se odlicno pokazala u tropskim uslovima,zato je i isla uz haubice a ne IMT.
 
u meljaku na magistrali ima prodavnica delova za traktore tdt vlasnik dragan neznam prezime nadimak mu je trsa radio je 25 godina u alziru preko imr-a i tamo su rajke isle u delovima pa posle sklapane radili su i dan i noc i sto je cudno kupovali su samo 60-ice a imt 559 je isto tamo prodavan ali kao rajka
 
Rakovica,128-ica,haubica.... Ljudi pa to je Srbija broj dva samo su joj stanovnici garavi! :haha: Samo im fali jos golf dvojka!!
 
Ovaj kaze da ima nakupce svuda po srbiji i da je zakupio magacin staklare u Pancevu i tamo ih parkira.
 
:haha: Baš je prokok...

Ja mu našao jos 2-3 rakovice on ih napakovao na kamion, i preko BIH na Jadran i za Egipat...
 
Cao ekipa! vidim da se zahuktala prica o rakovicama! ako neko ima neku u ponudi ili zna ko ima javite, pa da trugujemo!!! stanj nebitno!!!
 
Nazad
Vrh