Uski pogonski točkovi

Neki u selu su na novim 558 dobili takve tockove, pasuju na RAKOVICU zbog blatobrana,

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Molim iskusnije kolege za savet... Da li pasuje srce felne Zetor 7011 na felnu od IMT 577 12.4R36 i da li je ta felna identicna sa torpedovom felnom?? I ako se srca ne poklapaju, koliko je komplikovano modifikovati felnu (centralna rupa i ostale) ?? P.S. Ako neko ima nesto odgovarajuće za prodaju slobodno neka javi :)
NE odgovaraju rupe zetor I'ma veci razmak izmedju brezona a mislim da je srednja rupa ista 152mm

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Bubu jel to od maseja 40-50ks onih sto su se radili u URSUS fabrici

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ja bih pre rekao da je od starijih Maseja. Ima drugar takve tockove samo sto nisam obratio paznju na godiste felni jer bi to bar delimicno resilo misteriju.
 
Momo pošalji cijenu na pp. Mene zanimaju ti točkovi. Prekjučer sam kupio 9,5-32, a sa felgi prethodno skinio 8,3-32. Te gume 8,3-32 će vjerojatno za prodaju, ako nekog zanima. 9,5-32 je u visini sa 12,4-28 sa kojima će ić uduplane u sjetvu soje i repe.
 
Ja sam kupio druge gume i felne za Fendta 12,4-46,one 9,5-44 su uske i slabe za ovaj traktor,dosta useca zemlju.
 
Nazad
Vrh