Uski pogonski točkovi

Ja sam odradio jednu sezonu bez remonta pa sada kad sam počeo sa remontom ne znam šta me snašlo a bude mi mnogo lakše kada se čujem sa Dejom,kao Bensedin razgovor utiče na mene. :haha:
 
Kako da podize prednji most:sta:
Nemam pojma to mi je tu jedan rekao sto ima kao visoke su pa stoji kao ukoso nemoj se ljutit ako sam lupio ako on laze mene ja lazem vas nisam nikad barato sa gumama.

- - - - - - - - - -

on ima 12.4-36 ili 12.4-24 al nez sad tacno kod mene su 18.4-30 em siroke em jako lose prve gume na njemu ripne su dobre ali su ovako ispucale od stajanja a i svakako mi trebaju uske pa da pitam da gledam te 13.6-36
 
Taj je lupio pa ostao živ.Kako da podigneš prednji most?Imam prednju vuču a ima u selu nekoliko 577 bez prednje vuče koji nose te gume i niko nije podizao niti budžio išta na prednjem mostu.
 
Taj je lupio pa ostao živ.Kako da podigneš prednji most?Imam prednju vuču a ima u selu nekoliko 577 bez prednje vuče koji nose te gume i niko nije podizao niti budžio išta na prednjem mostu.
Milsio sam kao da moraju i napred onda vece da idu ako sam ga ja dobro shvatio ali gledacu meni 13.6-36 ove 18.4-30 nisu za upotrebu .
 
Milsio sam kao da moraju i napred onda vece da idu ako sam ga ja dobro shvatio ali gledacu meni 13.6-36 ove 18.4-30 nisu za upotrebu .
Biber gledaj bolje 12,4 zato sto su komotnije u prskanju soje npr.
A imas u selu jedne 9, 5 36 za male pare samo sto moras da promenes srce felne kod strugara, jer nisu od imt nego od starog deutza
 
Biber gledaj bolje 12,4 zato sto su komotnije u prskanju soje npr.
A imas u selu jedne 9, 5 36 za male pare samo sto moras da promenes srce felne kod strugara, jer nisu od imt nego od starog deutza
Znam Dane prodaje ali iskreno da ti kazem ne radi mi se taj posao vise bi da kupim i samo da montiram ali hvala ti u svakom slucaju.
 
Nema frke, ja sam kupio isti takav par felni i strugar mi ih prepravlja, izacice me upola od gotovih.
 
12.4 -36 je visa za 10cm od 9.5 - 36 , nisu iste visine. 12.4 -36 zamjenjuje direktno 28 -16.9 , jer sam zamjenio prije 30-tak dana gume. Za 18.4 -30 ide veca za 12.4 od 36 .
 
Znam i ja da je visa ali moze staviti 12,4 na te felne. A 18,4 30 nije jedina guma koju je 577 nosio fabricki, a kako nema prednju vucu nije mu nu vazno u milimetar da gadja meru
 
Nazad
Vrh