Uski pogonski točkovi

Daj Boze da je sad prave kvalitetniju nego kad sam je ja kupio i da te duugo sluzi.
 
Ma znam, hteo sam ja uzeti prvo Mitas, pa Belshinu, ali nikako nisu mogli da mi obezbede i prednje i zadnje istog proizvodjaca, na kraju pao izbor na Voltyre, pa koliko potraju, potraju, svaka škola se plaća, pa ću videti.

Послато са BV5000 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam imao jedne prednje za rusa 12 godina,ripna dobra al sam morao da ih menjam..na prikolici za djubre mali balon 15.3 evo vise od 10 godina i jos su skroz dobre a u stajnjaku non stop i parkirana prikolica napolju cele godine i sav teretna njima,nema gibnjeva..pa sad dokle ce..i na traktir sam stavio pre 2 godine voltyre samo zato sto su bile najjeftinije..
 
Stigli tockovi od bicikle za rusa

eajrlx.jpg


Oitanje za iskusnije kolege.....ovo su tockovi 9,5 inca sirine....da nisu malo tanki i slabi za MTZ 105 konnja??
 
Sto bi bili tanki za traktor koji je gabaritno isti a ukupno 600 700 kg tezi.
Veci je problem sta ce nositi na tim tockovima

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Gde su kupljeni točkovi, u Agropanonci imaju sad uzane u kompletu za 250000 din , kvalitet guma i točkova za teže mašine .koliko su tebe izašli točkovi!?
 
Prednje gume treba da su 8.3 20 uz te zadnje kad idu na Rusvaja. Lepo je sto ne stavljaju one sugave ruske gume vec te BKT koje su verovatno bar duplo kvalitetnije. U svakom slucaju, ti tockovi rade posao i ne stradaju ni felne ni gume od tereta.
 
Nazad
Vrh