Uski pogonski točkovi

Ima u Klenku kod Ace jedan par 9.5 R44 kompletan točak... kaze da bi ih dao povoljno(200-300Eu po točku)
Btw... Da li je preusko 9,5 za Zetora 7011(nema prednju vuču) zbog trakcije i propadanja??
Ja bih radije uzeo sebi od Torpeda ili IMT 12.4 R36 ali ne znam kolko je problem adaptacija srca??
 
Ima u Klenku kod Ace jedan par 9.5 R44 kompletan točak... kaze da bi ih dao povoljno(200-300Eu po točku)
Btw... Da li je preusko 9,5 za Zetora 7011(nema prednju vuču) zbog trakcije i propadanja??
Ja bih radije uzeo sebi od Torpeda ili IMT 12.4 R36 ali ne znam kolko je problem adaptacija srca??
Nije velik problem prepravka

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Imam za sada varijantu 9.5 R42 koja je u precniku 149..150Cm ili 12.4 R32 koja je u precniku kao 14.9 R28...136Cm oba polovna 500Eu ili 12.4 R36 prečnik 146,5 Cm da vijam ali će biti skuplje. P.S. Široki koje sad imam su 142,5 Cm prečnik mada mogu i veći da stanu... :/
 
Kolege jel neko menjao sa nekim uske felne za siroke i obrnuto i kako to ide.imam neke 36-ice za imt-a a trebaju mi 30-ke za 577dv
 
Trebaju ti baš od imt-a ili mogu i od torpeda? Što se tiče zamene.... E to već nzm... Verovatno kako se dvojica dogovore.
 
Spreman za prskanje

b78f8c50604136e87ddadb201c1f8124.jpg
05b8a1a53f1142237187000eba3881ff.jpg


Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
@Rosi- nemoj uzimati 9.5, ako je imalo mokro, imat ćeš problema. Kad su kod nas počeli kupovati uske točkove, uzimali su najuže moguće, ali nije dobro, 12-estica ili 11-estica je idealna, ja imam 12.4-32 na Zetoru 6211, i uopće ih više ne skidam, i to samo radi povrća, za ratarske kulture idu bez brige i njegove 14.9.
 
Prednje 9.5 r32, a zadnje 11.2 r44. Na 2 m, posle ide u soju...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Sad je k'o biciklO
Ipak si uspeo si da ih uklopis. Gledam baš obruč, pa nije to parče flaha na sredini navareno, više je pod jednu stranu, što i treba da bude. Jako su uske felne, zato i ne stavljaju onu cev/odstojnik kao na širim felnama. A ovo kod glavčine, je kao neki adapter, pošto ovo prvi put vidim na felni?
Gledaj sad kad kupujes sejalicu da ima 7 baterija
 
A tek sto je neudoban! Taj deo sam pravio, ubacen je obruc od 50mm sirine i stavio duze srafove i super je ispalo.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Verovatno su gume tvrde. Kod mene su fabričke Trelleborg, guma možda jeste kvalitetna, ali tvrda i neudobna, haos. Dok npr uske imam Cultror, i mnogo je udobniji, jer je mekša smesa, ali ipak vidi se da nisu kvalitetne. Brže se troše i lakše oštećuju. Dok npr na drugom traktoru su mi Michelin gume, i po meni su No1, jer su i udobne a i kvalitetne. Ali sve ima svoju cenu.

Jasno, o tome si mi i pričao, da ne možeš više da raširiš.
 
A sto zaprskanje sirite na 2m? kod nas se samo radi repe sire traktori, inace i ona se moze prskati sa nesirenim.
 
Kolege imam jednu felnu(torpedo,imt)sa gumom 13.6-38 za prodaju,ako treba neka informacija moze na pp.stavio bih je ovde na oglas ali mi ne uspeva
 
Trebaju mi 38 za imt, kupio bi ili menjao... iki jel neko ima detaljnije kako se srce ubaci u rusku 38 da pasuje na imt. Jel onda bude dobar razmak tockova?
 
Danika Šimunović što živi u Guvnima na glavnom putu ima na 565 38 ruske varene na srca od imt svrati kod njega pa vidi
 
Nazad
Vrh