Kabina kod rakovice r65

D_Magnum

Član
Učlanjen(a)
26 Sep 2011
Poruka
84
Lokacija
Kozarac Bosna
E hvala kolega na odgovoru rakoviva je stara 3 mjeseca a kupio sam je u bijeljini prije mjesec dana
ali nisam dobio dokumentaciju kao dobicu kad bude 1 servis na 50 sati. pa vidjecemo......
a nisam smijeo kipati jer nemam pojma koji prikljucak sluzi a na fergi mi pukla cijev. pa sam morao
na guzni pogon da kipam.
mogu staviti slike nije problem
 
Cuj zadovoljan jesam za sad tek 20 radni sati sam napravio nisam orao nit cu orati dok nenapravim 50 radni sati.
kupio sam je jer je povoljan a ljudi su zadovoljni svi koje ja poznajem vec 30 godina sa r65. sad ima i servo volan
pa mi je to kao poslastica,,,,finije je obradzena nego imt 539,, obruseni plehovi nije upljucana oko varova. uzeo sam kabinu
naknadno i sa njom sam prezadovoljan. a vidjecemo kako ce dalje da ide akobogda. a 539 prije 5 godina ga kupio i danas
ruke sasijecem kad ga perem, a na njemu je samo dosao toplinger. a na rakovici toplinger i kuka i kutija za halat.

ali neznaci da nisam sa 539 zadovoljan i sa njim sam prezadovoljan sto se tice rada.

---------- Poruka napisana u 22:12 ---------- Prethodna poruka je at 17:41 ----------

eo moje rajke
5ppum1.jpg

23ti29z.jpg
 
kabina je napravljena za r 65 i9 atestovana,,montira se na nosace
od rakovice i dodatno se izbuse blatobrani i priserafi na blatobrane.
kabina je SEXY hehe, dihtovana je skroj i ozada je zatvorena.
nemam sad slike ozada. krov je GFK, neznam kako se to na nas jezik kaze.
uglavnom ima fino prostora da se postave zvucnici i radio. ja u planu imam staviti
malo pojacalo i mp3 player na 12 volti. malo negativno od kabine je da je naslonjena
na one pokloce od akulumatora pa se teze skidaju. sve ostalo sam zadovoljan.

---------- Poruka napisana u 23:41 ---------- Prethodna poruka je at 23:27 ----------

eo slike od ozada prontsreen malo losiji kvalitet posto je sa snimka
1zcd5kg.jpg
 
Jasam dobro se raspitao sta je rakovica i kako sluzi prije kupuvine..85% su bile pohvale
od ljudi oni 15 % su napominjali probleme hidraulikom ali pohvale su bile jake. i imao sam
priliku da pregledam istu rakovicu prije kupovine i vidio sam da ide kao zmaj.
 
Druze mozes li uslikati one nosace zadnjeg stakla, kako ide raspored onih gumica i podloski. Unaprijed zahvalan
 
Ma usliko bi ja tebi to rado Rakovica u bih a ja sam u svici.
mogu ljetos bolje poslikati kad budem dole. ako ti nije tesko cekati
Lijep pozdrav
 
Nazad
Vrh