Niske cene traktora u oglasima ( mogućnost prevare )

Evo zasto se stavlja cena od 1e ili po dogovoru ili neka druga najniza moguca cifra , samo da sistem prihvati oglas. Ima vise razloga , jedan od razloga je to da onaj koji nije pravi kupac taj nece ni pozvati ako nema cene , pozvace i neko informativno , ali prodavac imace mnogo manje poziva , drugi razlog je taj sto prodavac nece da konkurencija vidi cenu i to je najcesce pri prodaji kombajna . Mozete videti da odredjeni trgovci nikada ne kace cene svojih kombajna. itd. Nema zasto da vas buni to 1e ili ja imam navike da stavim cenu ili kilometrazu za masine koje nemaju radne sati 111e , po dogovoru itd. Prevara u oglasima je onda kad teki traktor odredjene marke kosta oko 15000e , a na netu se pojavi prodavac koji ga prodaje za 5000e i insistira da mu se uplate pare na racunu , kako bi vam on poslao traktor. E to su sumnjive situacije.
 
Nemojte zvati te što napišu 1e. To su trgovci koji ti prvo pola sata hvale robu, pa tek onda odvale cenu za koju možeš da kupiš takvu novu stvar.
Ja bi te oglase zabranio.
 

PREVARANTI
Traktor se prodaje u Hrvatskoj, 2004. godište,1950 radnih sati,čovek iz Nove Gradiške, cena 44600 kuna, pronašao sam Oglas na Njuškalo.hr
http://www.njuskalo.hr/traktori/imt-539-oglas-11150831
Možeš prijaviti oglas Administratorima Polovniautomobili.com kao P R E V A R A...
Klasika, pokupiš par tuđih fotografija sa Interneta, nabaciš neki smešnu cenu i postaviš Oglas na koga treba neko da se "upeca"...
Sad SOM ili neka druga "ribica", tema je za drugu priču...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh