Poljo wiki KWS uljana repica
Strana 66 od 66 PrvaPrva ... 1656646566
Rezultati 1,301 do 1,305 od 1305

Tema: Bolesti kod kunića

Član Drobac avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Poruka
    814
    Zahvalio se
    109
    Zahvaljeno 178 puta na 145 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Problem sa zejtinom je u tome što on samo uguši šugarce koji se nalaze u uvetu, a neće delovati na šugarce koji se nalaze za vratom ili u krznu, tako da je to samo kratkoročno rešenje. A čim je dobila šugu, znači da imaš šugarce u kavezima, tako da bi i njih trebalo dezinfikovati.

Novajlija
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Poruka
    18
    Zahvalio se
    0
    Zahvaljeno 1 put na 1 poruci
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citiraj Citiram: Drobac Pogledaj Poruke
    Problem sa zejtinom je u tome što on samo uguši šugarce koji se nalaze u uvetu, a neće delovati na šugarce koji se nalaze za vratom ili u krznu, tako da je to samo kratkoročno rešenje. A čim je dobila šugu, znači da imaš šugarce u kavezima, tako da bi i njih trebalo dezinfikovati.
    Koji je najbolji nacin da se dezinfikuje kavez ?

Član Drobac avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Poruka
    814
    Zahvalio se
    109
    Zahvaljeno 178 puta na 145 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ja koristim Desu S, imam drvene kaveze, a ako imaš metalne, možeš ih i spaliti plamenom.

Član
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Poruka
    262
    Zahvalio se
    2
    Zahvaljeno 58 puta na 54 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Postovane kolege,ja problem, suge u usima na kozi kao zuljeva na stopalima rana po telu od ujeda placno oko slinav nos,lecim godinama kada se pojavi problem sa naftom.Nakapam 2-3 kapi ne previse,ponovim drugi dan,eventualno nekad, ponovim posle 2 dana pauze.pozdrav svima.

Novajlija
    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Poruka
    26
    Zahvalio se
    15
    Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Pozdrav narode,potrebna mi je savet

Sinoc sam kupio muzjaka patuljastog kunica Lavlja glava.Uzeo sam ga u Nisu kod istog prodavca kod koga sam pre oko godinu dana uzeo jednu zenku za devojku i za kako znam da je dobar.
    Medjutim,tek jutros sam primetio da mu levo oko nije isto kao i desno.Ne znam ni sam kako mi je to sinoc promaklo.
    Naime,levo oko mu suzi i to prilicno,dlaka oko oka se skoro sasvim proredila takoreci kao da je nema.Gledam ga danas ceo dan,ponasanje mu je sasvim normalno,trckara po kavezu,jede,pije.Malopre kada sam ih obilazio poceo je da kija nekih 6-7 sekundi bez prestanka.
    Procitao sam ovde stare poruke i vidim da moze svasta-nesto da bude u pitanju.Moze li mi neko dati neki savet koje kapi ili mast bi pomogle oko toga i da li postoji mogucnost da se ova njegova boljka prenese na zecicu koja je u boxu do njega?Da li da bilo sta pokusavam da pomognem posto sam se cuo sa prodavcem i u ponedeljak opet idem u Nis da ga vratim a nekako mi je zao mu ne pomognem ova 3-4 dana.
    Hvala unapred,pozdrav

Strana 66 od 66 PrvaPrva ... 1656646566