case ih

case ih

Član
Učlanjen(a)
28 Dec 2008
Poruka
857
Lokacija
Ruski Krstur
Zovem se Damir 28g. i zivim i radim u Ruskom Krsturu. Poljoprivreda me intersuje od kad znam za sebe a bavim se njom od zavrsetka srednje skole '99te godine. Bavim se tovom svinja i ratarstvom a od ove godine i vocarstvom. Kupujem prasad i tovim svinje za poznatog kupca, radim 60 jutara zemlje uglavnom psenica, s. repa i kukuruz. Ove jeseni sam posadio i 6 jutara jabuka, pa videcemo sta ce biti. Od masina imam ono najosnovnije:
case ih jx95 2006.,
zetor 3511s (47ks) 1974.,
dve prikolice zmaj 8t i neka mala 3t (sve tri sam sam remontovao),
plug rabe 3 brazde obrtac,
setvospremac 2.8 metalogradnja vrbas,
prskalica 600l agromehanika 2006.
cisterna majevica 3200l za osoku,
i ostale sitnice
za sledecu godinu u planu je tanjiraca za vocnjak pa sam gledo savete na ovom forumu i verovatno ce biti nosena 3 metra.
Imam dosta iskustva na svakojakim masinama i preman sam za svestranu raspravu. Hvala na dobrodoslici i za pocetak toliko od mene, pozdrav! :D
 
Dobrodošao! :D

Kako si zadovoljan sa tim Kejsom?
Kolika mu je bila cena?
Gde si kupio plug i za koliko novaca?

Hajd postvai neku sliku Kejsa.
 
Danasnja slika
case1xm8.jpg



plug uvezen iz nemacke prosle godine, ore fantasticno
rabein8.jpg

Kejsa sam uzeo novog na kredit. Imam ga dve i po godine i sad ima 930 radnih sati i nisam imao nikakvih problema. Ima IVECO 98ks motor, sinhro menjac i sinhro pravac kretanja(napred/nazad), klima , radio, tezak 4000kg, max brzina 40 km/h. Ja sam zadovoljan s njim i preporucujem ga svakome!

edit by Čugi:uklonjen thumbnail slika, case pogledaj temu o pravilima i postavljanju slika - http://poljoinfo.com/index.php/topic,118.msg443.html#msg443
 
Plug je uvezen u nekoj neprofitnoj kombinaciji, pa sa troskovima je izaso 4800 ojra. Inace on ima glavu i gredu za pet brazdi, ali vidi se po njemu da nikad nije imao vise brazdi.
 
Nazad
Vrh